در حال بارگذاری ...
 • فراخوان انجمن های صنفی کارگزاران و نمایندگان

  علاقمندان به حضور در «شورای مشورتی شبکه فروش» می توانند نسبت به تکمیل فرم مربوطه در سایت رسمی سندیکای بیمه گران ایران اقدام نمایند.

  به درخواست جمع قابل توجهی از دست اندرکاران محترم شبکه فروش صنعت بیمه مبنی بر لزوم افزایش  تعامل بین  سندیکای بیمه گران ایران و جامعه نمایندگان و کارگزاران و ایجاد ساز و کار مناسب؛  این سندیکا در نظر دارد  با ایجاد «شورای مشورتی شبکه فروش» بستر مناسبی فراهم آورد تا کارگزاران و نمایندگان بتوانند بی واسطه با حضور در پارلمان صنعت بیمه کشور تعامل سازنده ای با بدنه کارشناسی این نهاد صنفی داشته باشند.

  اعضای این شورای مشورتی «انتخابی» بوده و با رای گیری میان انجمن های صنفی شبکه فروش که در سایت سندیکا ثبت نام نموده اند انتخاب خواهند شد.

  لذا از علاقمندان در انجمن های صنفی نمایندگان و کارگزاران دعوت می شود، نسبت به تکمیل فرم مربوطه در سایت رسمی سندیکای بیمه گران ایران به نشانی WWW.SBI.IR  تا تاریخ 1398/12/18  اقدام نمایند.

  دقت شما در درج و تکمیل اطلاعات درخواستی موجب سرعت در فرآیند و دقت در برنامه‌ریزی‌ها خواهد شد.

   

  فرم ثبت نام
  مطالب مرتبط

  کارگروه تخصصی شبکه فروش و بازاریابی

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای بیمه در قالب ...

  |

  نظرات کاربران