در حال بارگذاری ...
 • روسای جدید شورای هماهنگی استان های ایلام و سیستان و بلوچستان انتخاب شدند

  عیسی میرزایی و میعاد شجاعی نصیرآبادی به عنوان روسای جدید شوراهای هماهنگی استان های ایلام و سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در ادامه برگزاری انتخابات شوراهای هماهنگی استانها، روز پنجشنبه 12 دی ماه 98 انتخابات در استان سیستان و بلوچستان با حضور حسن دهگاهی معاون سندیکا  ومحمدمحسن طباخ ها مدیر طرح و برنامه سندیکا و تمامی مدیران شعب شرکت های بیمه در این استان برگزار شد و طی آن میعاد شجاعی نصیرآبادی مدیر شعبه بیمه دی  با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس، سیدمجتبی میرفضلی مدیر شعبه بیمه البرز بعنوان نایب رئیس و آرش کیخا مدیر شعبه بیمه کارآفرین بعنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت های بیمه دراستان سیستان و بلوچستان انتخاب شدند. رضا فراهانی مدیر شعبه بیمه تعاون پیش از این نیز به مدت دو سال مسئولیت ریاست شورای هماهنگی این استان را برعهده داشت.
  همچنین انتخابات شورای هماهنگی استان ایلام با حضور نماینده سندیکا و مدیران شعب شرکت های بیمه در این استان  برگزار شد و طی آن عیسی صابری مدیر شعبه بیمه ایران بعنوان رئیس، محسن احمدی مدیر شعبه بیمه حکمت صبا بعنوان نایب رئیس و احسان اسفندیاری مدیر شعبه بیمه البرز بعنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان ایلام انتخاب شدند.
  در استان ایلام نیز 19 شرکت بیمه ای فعال هستند و پیش از این بهروز کلانتری مدیر شعبه بیمه معلم، ریاست شورای هماهنگی شرکت های بیمه این استان را در اختیار داشت.
  گفتنی است دور جدید فعالیت های شوراهای هماهنگی در استانها با مدیریت سندیکای بیمه گران ایران از سال 1396 آغاز شد و مدت فعالیت هیئت رئیسه سه نفره این شوراها یک دوره دو ساله است.

   
  مطالب مرتبط

  تعامل و همکاری شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان با علمای اهل سنت استان درجهت تبیین جایگاه بیمه

  تعامل و همکاری شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان با علمای اهل سنت استان درجهت تبیین جایگاه بیمه

  مسئولان شعب بیمه در استان سیستان و بلوچستان تلاش می کنند تا با دیدارهای گروهی و افزایش تعامل و همکاری به تبیین جایگاه بیمه بین علمای اهل سنت  و گسترش فرهنگ بیمه در استان بپردازند.

  |

  نظرات کاربران