در حال بارگذاری ...
 • هماهنگی های سندیکا در راستای خدمت رسانی فوری در مناطق زلزله آذربایجان شرقی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در اولین ساعات وقوع زلزله در آذربایجان شرقی، در تماس تلفنی با رییس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی، پیگیر اقدامات صورت گرفته در این استان شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سیدمحمد کریمی روز جمعه در این تماس تلفنی، ارشادات و سفارشات لازم را به شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی جهت ارزیابی و پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن  باهدف کاهش آلام حادثه دیدگان ارایه کرد.
  دبیرکل سندیکا همچنین از پیگیریهای به هنگام مدیران عامل شرکتهای بیمه در خصوص ارزیابی خسارت فوری در حادثه زلزله آذربایجان شرقی قدردانی کرد.
  براساس این گزارش، اعضای شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی، صبح جمعه و پس از وقوع حادثه زلزله در شهرستان میانه، حاضر شده و به ارزیابی خسارات وارده پرداختند.
  لازم به ذکر است زمین لرزه‌ای به بزرگی ٥.٩ ریشتر در عمق ۲ کیلومتری زمین در ساعت ۲ بامداد روز جمعه 17 آبانماه 1398، شهر ترک در شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی را لرزاند .این زمین لرزه را  6 شهر و ۱۴۵ روستا با جمعیت ۱۲۱ هزار و ۳۰۷ نفر حس کرده‌اند.

   
  مطالب مرتبط

  تسریع در پرداخت خسارت زلزله میانه به همت اعضای سندیکا و پیگیری شورای هماهنگی آذربایجان شرقی

  تسریع در پرداخت خسارت زلزله میانه به همت اعضای سندیکا و پیگیری شورای هماهنگی آذربایجان شرقی

  با هماهنگی  بعمل آمده از سوی شورای هماهنگی آذربایجان شرقی بعنوان بازوی اجرایی سندیکا در این استان، بیش از 21 هزار میلیون ریال خسارت به خسارت دیدگان زلزله شهرهای میانه و سراب پرداخت شده است.

  |

  نظرات کاربران