در حال بارگذاری ...
 • ابلاغیه کاهش ساعت کاری شرکتهای بیمه

  با ابلاغیه سندیکای بیمه گران ایران ساعت کاری دفاتر مرکزی و شعب شرکت های بیمه ای با هدف مدیریت مصرف انرژی تا پایان مردادماه 1400 از ساعت 7 الی 13 خواهد بود.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، با توجه به لزوم صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی در سطح کشور ، دکتر سیدمحمد کریمی طی نامه ای به شرکتهای بیمه پیشنهاد داد تا همراه با تدابیر اتخاذ شده توسط دولت  و هماهنگ با سایر مراکز خدمات رسانی، ساعت کاری شرکت های بیمه ای تا پایان مردادماه 1400، از شنبه تا چهارشنبه،  ساعت 7 الی 13 تعیین گردد و همچنین در این مدت روزهای پنج شنبه تعطیل باشد.

  متن کامل نامه دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران را در ادامه می خوانید:

  مدیران عامل محترم موسسات بیمه 

  با سلام و احترام

        با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون آن برادر گرامی، بدینوسیله تصویب نامه شماره 41509/ت58967 هـ مورخ 1400/04/16  هیئت محترم دولت و نامه شماره 61377 مورخ 1400/04/16  وزارت محترم کشور را تقدیم و نظر به ضرورت وحدت رویه و هماهنگی موسسات بیمه با سایر بخشهای بانکی، مالی و اقتصادی کشور و از طرفی لزوم صرفه جویی و مدیریت مصرف برق، با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی در کشور و با استناد به مصوبات شورای محترم عمومی سندیکای بیمه گران ایران، بدینوسیله موارد مشروحه ذیل را جهت همکاری و اقدام لازم به استحضار می رساند.

  1- ساعت فعالیت شرکت های بیمه از تاریخ 1400/04/19 تا پایان مرداد ماه سال جاری از ساعت (7) صبح لغایت ساعت (13) می باشد.

  2- موسسات بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران روزهای پنجشنبه تا پایان مرداد ماه سال جاری تعطیل خواهند بود لکن به جهت اهمیت و ضرورت ارائه خدمت به مردم شریف کشورمان، مدیران محترم شرکتهای بیمه نسبت به اعمال و تنظیم کشیک در شعبات اقدام نمایند.

  تبصره 1: بمنظور انجام برخی خدمات ضروری پیشنهاد می شود واحدهای خسارت موسسات بیمه برای تسهیل امور مردم از خدمات کشیک کارکنان در بخش خسارت بهره مند شوند.

  تبصره 2: ترتیبی اتخاذ گردد که در ساعات غیر اداری و روزهای پنج شنبه، بیمه گذاران بتوانند از خدمات غیر حضوری و سامانه الکترونیکی شرکتها نیز استفاده نمایند.

  3- با عنایت بمراتب فوق، اشعار می دارد تعیین ساعات کار شعب آن شرکت در سایر استانها کماکان با هماهنگی مقامات ذیصلاح استانی خواهد بود.

  4- بمنظور کمک به کاهش اعمال خاموشی مشترکان خانگی وتجاری کشور، از مدیران محترم استدعا دارد در این بازه زمانی حساس، تلاش و همکاری های لازم که همواره در برهه های سخت و حساس شاهد آن بوده ایم را در این خصوص نیز مبذول فرمایند.

  پیشاپیش از بذل توجه و همکاری آن برادر گرامی سپاسگزاری می نماید.
  نظرات کاربران