در حال بارگذاری ...
 • رونمایی از سامانه هوشمند هم ‌بیمه‌گران و افتتاح استودیو خبر بیمه رازی با حضور دبیرکل سندیکا

  سامانه هم‌ بیمه‌گران جهت بهره گیری از تکنولوژی های نوین در عملیات بیمه گری با راهبری بیمه رازی و پشتیبانی سندیکای بیمه‌گران ایران و پژوهشکده بیمه به بهره برداری رسید.

  به گزارش سندیکای بیمه گران ایران ؛ مراسم رونمایی از این سامانه با حضوردکتر سید محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه دکتر جباری مدیرعامل بیمه رازی  در شرکت بیمه رازی برگزار شد.
  مهندس ملکی معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه رازی در آیین رونمایی از این سامانه بیان داشت: دراین سامانه با بهره گیری از تکنولوژی بلاکچین کلیه عملیات کنسرسیوم آتش سوزی‌ مکانیزه گردیده است و با بهره گیری از زیرساخت قراردادهای هوشمند یا Smart Contract و همچنین رای گیری، کلیه پورتفوهای بیمه ای با مشارکت کلیه اعضای کنسرسیوم و با هدایت دبیرخانه قابلیت مدیریت خواهند داشت.
  وی افزود : .شفافیت، سرعت عمل و اعتماد بالا در فرآیند اجرایی کنسرسیوم نتیجه بهره گیری از سامانه هم بیمه گران است. علاوه بر آن در هرگونه فعالیت گروهی و جمعی نیازمند به تکنولوژی بلاک چین روی این سامانه فراهم است.


  افتتاح استودیو خبر بیمه رازی 
  در ادامه حضور دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در شرکت بیمه رازی، مراسم رونمایی از استودیو خبر این شرکت برگزار شد.
  استودیو خبر شرکت بیمه رازی روابط عمومی این شرکت با هدف ایجاد فضایی جدید برای تولید محتوا، ایجاد محلی برای ثبت تجارب مدیران و فعالان صنعت بیمه و بهره برداری اصحاب رسانه راه اندازی شده است.
  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در این برنامه با تاکید بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از اصحاب رسانه بویژه خبرنگاران تخصصی صنعت بیمه؛ اقدام شرکت بیمه رازی در ایجاد محیط مناسب و امکانات لازم جهت تولید محتوای چند رسانه ای ویژه خبرنگاران تخصصی صنعت بیمه را ارزشمند دانست.

   
  نظرات کاربران