در حال بارگذاری ...
 • پنل تخصصی سندیکای بیمه گران ایران در بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه:

  پنل تخصصی شبکه عرضه خدمات بیمه‌ای در دوران پساکرونا (ویدیو)

  پنل تخصصی«شبکه عرضه خدمات بیمه‌ای در دوران پساکرونا» از جمله پنل های تخصصی بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه است که توسط  سندیکای بیمه گران ایران ...

 • پیام تبریک دبیرکل سندیکا به مناسبت سالروز تاسیس صندوق تامین خسارتهای بدنی

  دکتر سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی با برشمردن موفقیت های صندوق تامین خسارتهای بدنی در طی سالهای اخیر تحت مدیریت هوشمندانه دکتر جباری، اقدامات این صندوق را در توسعه شاخص های اجتماعی چشمگیر دانست.

  دکتر کریمی که در هیئت نظارت صندوق تامین خسارتهای بدنی عضویت دارد؛ ضمن تجلیل از خدمات کارکنان این نهاد ارزشمند، سالروز تاسیس این صندوق را به تمامی دست اندرکاران آن تبریک گفت.

  متن کامل پیام دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران را خطاب به دکتر جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی در ادامه می خوانید:

  برادر ارجمند جناب آقای دکتر جباری

  مدیرعامل محترم صندوق تامین خسارتهای بدنی

  با سلام و احترام
  صندوق تامین خسارت های بدنی یکی  ازساختارها و ساز و کارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق و توسعه عدالت اجتماعی بعنوان یک حلقه مهم از زنجیره پوشش‌ها و خدمات بیمه‌ای صنعت بیمه کشور مطرح است  که با مدیریت هوشمندانه حضرتعالی توانسته منشاء اثرات موثر و ماندگاری باشد.
   این صندوق توانسته با بکارگیری نیروهای جوان در عرصه مدیریت، اجرای سیستم یکپارچه و هوشمندشدن فرآیندها، شعبه محوری و هویت بخشی به شعب، به روز شدن کارها و عملیات ها، کاهش طول دوره پرداخت خسارت دیدگان ؛ موجب آزادسازی و جلوگیری از زندانی شدن بیش از 40 هزار نفر از هموطنان و پرداخت بیش از 60 هزار میلیارد ریال خسارت به قریب به 100 هزار نفر از زیان دیدگان حوادث رانندگی که درعین عسر و حرج می باشند شده است و  بی شک این خدمات بی نظیر  اثرات  مثبت غیرقابل انکاری بر شاخص های اجتماعی کشور دارد.
  بدینوسیله فرا رسیدن سالروز تاسیس صندوق تامین خسارتهای بدنی را به همکاران پرتلاش  در هیئت نظارت، شرکای اجتماعی این صندوق با اهمیت،  مدیران و کارکنان خدوم در اقصی نقاط کشور که با ایثار و از خود گذشتگی مثال زدنی در شرایط بحرانی وخاص شیوع بیماری کرونا، درحال خدمت رسانی به مراجعین و مخاطبین این نهاد ارزشمند هستند، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با عنایات حضرت حق در پرتو هم اندیشی و همدلی، برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، بیش از پیش اهتمام بورزیم.
  نظرات کاربران