در حال بارگذاری ...
 • معرفی نمایندگان جدید سندیکا در هیئت رسیدگی به اختلافات نماینده و شرکت بیمه  

  احکام  منصور حسینی و علیرضا حجتی  بعنوان نمایندگان سندیکا در  هیئت رسیدگی به اختلافات نماینده و شرکت بیمه  توسط رئیس کل بیمه مرکزی صادر شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران ، با اتمام دوره نمایندگان سندیکا در هیئت رسیدگی به اختلافات نماینده و شرکت بیمه، منصور حسینی بعنوان عضو اصلی و علیرضا حجتی بعنوان عضو البدل از سوی سندیکا به بیمه مرکزی معرفی شدند و احکام ایشان توسط رئیس کل بیمه مرکزی برای یک دوره دوساله صادر شد.
  بر اساس این گزارش در حال حاضر منصور حسینی بعنوان معاون فنی بیمه های اموال و مسوولیت بیمه دانا و علیرضا حجتی بعنوان معاون توسعه بازار و شبکه فروش و دبیر حاکمیت شرکتی فعالیت دارند.
  گفتنی است هیئت رسیدگی به اختلافات نماینده و شرکت بیمه بر اساس ماده 20 آئین نامه 75 فعالیت دارد و که درآن سه نفر شامل نماینده بیمه مرکزی ج.ا.ایران، نماینده منتخب سندیکای بیمه گران ایران و نماینده منتخب انجمن‌های صنفی نمایندگان بیمه حضور دارند. 
  پیش از این دکتر محمدرضا تقوایی و دکتر احمد جوادی پور بعنوان نمایندگان سندیکا در هیئت رسیدگی به اختلافات نماینده و شرکت بیمه  عضویت داشتند که از زحمات ایشان در طول تصدی این مسئولیت از سوی دبیرکل سندیکا تقدیر بعمل آمد.
  نظرات کاربران