در حال بارگذاری ...
 • خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


  روزنامه دنیای اقتصاد

در سندیکای بیمه‌گران ایران مطرح شد تاثیر نوسان نرخ ارز بر ترازنامه بیمه‌گران
  روزنامه دنیای اقتصاد

  در سندیکای بیمه‌گران ایران مطرح شد تاثیر نوسان نرخ ارز بر ترازنامه بیمه‌گران

  آیا افزایش نرخ دلار مبادله‌ای از ۳۷۵۰ به ۴۲۰۰ تومان تاثیری بر ترازنامه بیمه‌های بازرگانی دارد؟ این سوالی بود که موجب شد سیدمحمد علی‌پور دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران با برگزاری میزگردی با حضور کارشناسان صنعت بیمه در پی پاسخگویی به آن باشد.در این میزگرد معصوم ضمیری، ...


  ایسنا

تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است
  ایسنا

  تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است

  بیمه مرکزی در اطلاعیه‌ای استارت‌آپ‌های بیمه‌ای را به رعایت چارچوب‌هایی در زمینه بازاریابی‌های برخط ملزم کرده است که به گفته دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران اقدام قابل قبولی است زیرا به شفاف شدن فعالیت بازاریابی‌های برخط منجر شده و مصرف‌کنندگان اطمینان بیشتری نسبت به ...


 • دبیران کارگروه های تخصصی اتومبیل، مهندسی و فناوری اطلاعات سندیکا انتخاب شدند

  عنایت، باباکردی و فتاحیانی برای یک دوره یکساله بعنوان  دبیر ان کارگروه های تخصصی اتومبیل، مهندسی و فناوری اطلاعات سندیکا  انتخاب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در ادامه برگزاری انتخابات تعیین دبیر کارگروه های سیزده گانه سندیکا، انتخابات مربوط به سه گارگروه تخصصی بیمه های اتومبیل، بیمه های مهندسی و فناوری اطلاعات برگزار شد  و دبیران آن با رای گیری میان اعضا انتخاب شدند.
  بر اساس رای گیری میان اعضای کارگروه تخصصی اتومبیل سندیکا، علی اصغر عنایت، مدیربیمه های اتومبیل شرکت بیمه پارسیان، مجدداً بعنوان دبیر این کارگروه برگزیده شد.
  همچنین طی رای گیری بعمل آمده در کارگروه مهندسی، محمدبابا کردی، مدیر بیمه های مهندسی شرکت بیمه تعاون، باتفاق آرا بعنوان دبیر برگزیده شد. در کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات سندیکا نیز شاهین فتاحیانی مدیر فناوری اطلاعات بیمه ایران، بعنوان دبیر انتخاب شد. 
  گفتنی است پیش از این  فیروز صادقی نژاد از شرکت بیمه میهن ومنصور نقیبی از شرکت بیمه البرز دبیران کارگروه های مهندسی و فناوری اطلاعات سندیکا بودند.

   
  نظرات کاربران