در حال بارگذاری ...
 • دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

  صدای صنعت بیمه را به گوش مسئولان می رسانیم

  دکتر کریمی در جمع معاونان فنی شرکتهای بیمه با اشاره به تلاش های این نهاد صنفی در دفاع از حقوق بیمه گران تاکید داشت: در تعامل با قوای سه گانه مطالبات به حق صنعت بیمه را پیگیری کرده و تلاش می کنیم صدای صنعت بیمه را به گوش مسئولان برسانیم.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی با تاکید بر مظلومیت صنعت بیمه و بیمه گران، همگرایی و رقابت سالم را پیش نیاز احقاق مطالبات صنفی دانسته و خاطر نشان ساخت: حرکتی که شورای معاونان فنی با تهیه و تصویب دستورالعمل شرایط عمومی برگزاری مناقصات بیمه ای انجام داد گام مهمی در راستای بهبود فضای کسب و کار در صنعت بیمه کشور است.
  وی عزم شرکتهای بیمه درحل برخی مشکلات قدیمی صنعت بیمه در قالب دستورالعمل شرایط عمومی برگزاری مناقصات بیمه ای را ستود و ابراز داشت: با آنکه در حال حاضر دستورالعمل اجرایی ماده 12 اساسنامه سندیکای بیمه گران برای  اجرای تصمیمات این نهاد صنفی ضمانت هایی ایجاد کرده است اما مهمتر از آن اراده ای است که امروزه در بین شرکتهای بیمه برای حل مسائل و مشکلات در قالب سندیکای بیمه گران بعنوان خانه بیمه گران می بینیم.
  همچنین در این جلسه  اعضای کمیته برگزاری مناقصات و پنج کمیته از معاونان فنی برای بررسی اولویت های اصلاح آیین نامه های شورای عالی بیمه انتخاب شدند.
  گفتنی است جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی سندیکای بیمه گران ایران روز سه شنبه با حضور دکتر محمد رضایی رییس شورای عمومی سندیکا و مدیرعامل بیمه ایران و دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به میزبانی بیمه ایران برگزار  شد.

   
  مطالب مرتبط

  شورای هماهنگی معاونان فنی شرکتهای بیمه

  شورای هماهنگی معاونان فنی شرکتهای بیمه

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای بیمه در قالب کارگروه های ...

  |

  دبیرکل سندیکای بیمه گران:

شرکت های بیمه در شرایط کنونی اقتصاد کشور انضباط خود را حفظ کنند
  دبیرکل سندیکای بیمه گران:

  شرکت های بیمه در شرایط کنونی اقتصاد کشور انضباط خود را حفظ کنند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور اظهار داشت: شرکت های بیمه بخصوص در مسایلی که مشکلات زیادی را برای این صنعت ایجاد کرده، مانند گذشته انضباط خود را حفظ کنند.

  |

  نظرات کاربران