در حال بارگذاری ...
 • انتخاب دبیر کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا در دوره جدید فعالیت

  بهروز میرزایی با رای مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه بعنوان دبیر کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا در دوره جدید فعالیت این کارگروه انتخاب شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، طی آخرین جلسه کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا که از دیماه سال گذشته دور جدید فعالیت خود را پس از یک وقفه چهار ساله از سرگرفته است، جهت انتخاب دبیر رای گیری بعمل آمد و بهروز میرزایی مدیر روابط عمومی بیمه دانا بعنوان دبیر این کارگروه انتخاب شد. 
  بر اساس آئین نامه داخلی سندیکا، دبیر هر کارگروه تخصصی باید عضو آن کارگروه باشد و با رای گیری میان اعضای آن به مدت یکسال انتخاب می شود.
  گفتنی است در دور قبل فعالیت کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا، آرام رشیدی دبیر آن بود که در حال حاضر معاون پشتیبانی و امور اقتصادی شرکت بیمه نوین است.

   
  مطالب مرتبط

  کارگروه تخصصی روابط عمومی

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای بیمه در قالب ...

  |

  پیام دکتر کریمی به مناسبت روز روابط عمومی

  پیام دکتر کریمی به مناسبت روز روابط عمومی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی روز روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.   در متن پیام دکتر کریمی آمده است:   یقینا روز روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون ارتباطات ...

  |

  علیپور در جمع مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه:

نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند
  علیپور در جمع مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه:

  نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تاکید براینکه شرکت های بیمه برای رفع آلام و مشکلات مردم مناطق سیل زده باید خود را بجای آسیب دیدگان قرار دهند، گفت: نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند.

  |

  نظرات کاربران