در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • انتخاب دبیر کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا در دوره جدید فعالیت

  بهروز میرزایی با رای مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه بعنوان دبیر کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا در دوره جدید فعالیت این کارگروه انتخاب شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، طی آخرین جلسه کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا که از دیماه سال گذشته دور جدید فعالیت خود را پس از یک وقفه چهار ساله از سرگرفته است، جهت انتخاب دبیر رای گیری بعمل آمد و بهروز میرزایی مدیر روابط عمومی بیمه دانا بعنوان دبیر این کارگروه انتخاب شد. 
  بر اساس آئین نامه داخلی سندیکا، دبیر هر کارگروه تخصصی باید عضو آن کارگروه باشد و با رای گیری میان اعضای آن به مدت یکسال انتخاب می شود.
  گفتنی است در دور قبل فعالیت کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکا، آرام رشیدی دبیر آن بود که در حال حاضر معاون پشتیبانی و امور اقتصادی شرکت بیمه نوین است.

   
  مطالب مرتبط

  اعضای کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای بیمه در قالب ...

  |

  نظرات کاربران