در حال بارگذاری ...
 • در شورای معاونان فنی مورد تاکید دبیرکل سندیکا قرار گرفت:

  لزوم توجه بیمه گران به موضوع تغییر اقلیم و حمایت ویژه از صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی صنعت بیمه، بر لزوم توجه شرکتهای بیمه به موضوع تغییر اقلیم تاکید داشت و از اعضای این شورا خواست در ...

 • انتخاب اعضای کمیته انضباطی سندیکای بیمه گران ایران

  سید محمد آسوده، دکتر محمد رضایی و دکتر علی جباری  با رای اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران بعنوان اعضای کمیته انضباطی سندیکا انتخاب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، با  ابلاغ دستورالعمل اجرای تبصره یک ماده 12 اساسنامه جدید سندیکای بیمه گران ایران از سوی بیمه مرکزی، سه نفر عضو انتخابی کمیته هفت نفره انضباطی سندیکا نیز با رای اعضای شورای عمومی مشخص شدند.
   بر اساس این گزارش آقایان آسوده، رضایی و جباری با نظر شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران بعنوان اعضای کمیته انضباطی سندیکا انتخاب شدند.
  گفتنی است بر اساس تبصره یک ماده 12 اساسنامه سندیکای بیمه گران ایران نحوه رسیدگی به تخلفات و اتخاذ تصمیم درخصوص اقدامات انضباطی به موجب دستورالعملی خواهد بود که ظرف مدت سه ماه پس از تاریخ ابلاغ این اساسنامه، توسط سندیکا تهیه و به تایید بیمه مرکزی می رسد.
  در بخشی از این دستورالعمل که به تایید بیمه مرکزی رسیده، تشکیل یک کمیته هفت نفره جهت رسیدگی و اتخاذ تصمیم درخصوص تخلفات اعلام شده در خصوص هر یک اعضا پیش بینی شده است. دبیرکل و روسای کمیسیون های فنی، مالی و حقوقی و سه نفر به انتخاب شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران، اعضای این کمیته هستند.

   
  مطالب مرتبط

  وزیر اقتصاد در سندیکا

  وزیر اقتصاد در سندیکا

  جلسه شورای عمومی سندیکا با حضور دکتر دژپسند وزیر اموراقتصادی و دارایی تشکیل شد.

  |

  نظرات کاربران