در حال بارگذاری ...
 • تماس تلفنی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با رئیس شورای هماهنگی بیمه های استان آذربایجان غربی در پی وقوع زلزله خوی

  در روز وقوع حادثه زمین لرزه شهرستان خوی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تماس تلفنی با رئیس شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی در مورد رسیدگی فوری به بیمه گذاران ...

 • دستورالعمل مناقصات بیمه ای/3

  شرکت‌هایی که هیجانی و غیرفنی‌ نرخ می‌دهند دچار آسیب می‌شوند

  شرکت‌هایی که هیجانی و غیرفنی‌ نرخ می‌دهند دچار آسیب می‌شوندرییس شورای معاونان فنی سندیکای بیمه‌گران ایران، دستورالعمل مناقصات بیمه‌ای را برای انسجام و انضباط حرفه‌ای صنعت بیمه ضروری دانست.

  "محمد زاهدنیا"، در گفت‌وگو با رسانه ها،ضمن تاکید بر ضرورت برقراری سازوکاری مناسب برای انضباط حرفه ای در بین اعضای سندیکا ، تهیه و تصویب این ضابطه صنفی را بستری مناسب و توافقی مثبت در جهت تقویت انسجام و هماهنگی در میان شرکت های بیمه عنوان کرد.

  وی، بیان کرد: اگر روند کاهش نرخ حق بیمه و رقابت های غیرفنی تداوم یابد بدون تردید با عدم تناسب حق بیمه(بهای خطر) در مقابل ریسک های پذیرفته شده، شرکت‌هایی که به‌صورت هیجانی و غیرفنی‌ نرخ می‌دهند دچار آسیب می شوند.

  رییس شورای معاونان فنی سندیکای بیمه گران ایران ادامه داد: در اینصورت وباعدم امکان ارایه خدمات در طول مدت قرارداد بیمه، نه تنها برندو جایگاه شرکت بیمه برنده مناقصه زیر سوال می‌رود بلکه‌ شخصیت حرفه ای مجموعه صنعت بیمه را نیز‌از نگاه بیمه گذاران تحت تاثیر قرار می‌دهد.

  وی،هدف ازتنظیم دستورالعمل مناقصات بیمه ای را جلوگیری از پاره ای تقاضاهای مغایر با چارچوب های بیمه ای وتکالیف و الزامات یکطرفه از سوی مناقصه گذاران و ممانعت از پذیرش ریسک ها با بهای غیراقتصادی توسط برخی شرکت های بیمه ای عنوان کرد.

  زاهدنیا، اظهار امیدواری کرد که با اجرایی شدن دستورالعمل مناقصات بیمه ای، زمینه همکاری بیشتری برای همکاری کنسرسیومی و اتکایی در میان شرکت های بیمه ای در عین توجه و حفظ پرتفوی موجودبین آنها فراهم شود.

  رییس شورای معاونان فنی سندیکای بیمه گران ایران، اقدامات و پیگیری های اخیر سندیکای بیمه گران پیرامون حل و فصل چالش های اساسی صنعت بیمه کشور با راهبری محمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران را خوب دانست.
  مطالب مرتبط

  دستورالعمل مناقصات بیمه ای 4

تهیه چارچوب پاسخگویی به مناقصات بیمه‌ای به سندیکای بیمه‌گران محول شد
  دستورالعمل مناقصات بیمه ای / 4

  تهیه چارچوب پاسخگویی به مناقصات بیمه‌ای به سندیکای بیمه‌گران محول شد

  تهیه چارچوب پاسخگویی به مناقصات بیمه‌ای به سندیکای بیمه‌گران محول شدمعاون فنی شرکت بیمه البرز بیان کرد:برخی از بیمه گذاران بزرگ صنعت بیمه که انضباط مالی ندارند ازعدم هماهنگی مابین شرکت‌های بیمه‌ای حداکثر استفاده را می کنندکه به واسطه آن مشکلاتی در صنعت بیمه ایجاد شده است.

  |

  دستورالعمل مناقصات بیمه ای2 

نرخ بیمه درمان با بیمه‌شدگان بیش از ۳۰ هزار نفر توسط سندیکا تعیین می‌شود
  دستورالعمل مناقصات بیمه ای/2

  نرخ بیمه درمان با بیمه‌شدگان بیش از ۳۰ هزار نفر توسط سندیکا تعیین می‌شود

  نرخ بیمه درمان با بیمه‌شدگان بیش از ۳۰ هزار نفر توسط سندیکا تعیین می‌شودمعاون سندیکای بیمه‌گران ایران،یکی از چالش‌های مهم صنعت بیمه را مناقصات بیمه‌گذاران بزرگ دانست و اعلام داشت که سندیکا براساس وظایف خود که حمایت از منافع صنفی اعضا است در این راستا با شورای هماهنگی ...

  |

  دستورالعمل مناقصات بیمه ای1

عزم جدی سندیکای بیمه گران برای حل معضلات صنعت بیمه
  دستورالعمل مناقصات بیمه ای/1

  عزم جدی سندیکای بیمه گران برای حل معضلات صنعت بیمه

  از آنجا که طی سال ها برخی بیمه گذاران در مناقصات بیمه ای شرایط غیر فنی و زیان باری به بیمه گران تحمیل می کردند و شرکت های بیمه نیز برای جذب پرتفو ناچار به این شرایط تن می دادند در این راستا سندیکای بیمه گران اقدام به تدوین دستورالعمل مناقصات بیمه ای در قالب21 ماده نموده که ظاهرا ...

  |

  نظرات کاربران