در حال بارگذاری ...
 • در شورای معاونان فنی مورد تاکید دبیرکل سندیکا قرار گرفت:

  لزوم توجه بیمه گران به موضوع تغییر اقلیم و حمایت ویژه از صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی صنعت بیمه، بر لزوم توجه شرکتهای بیمه به موضوع تغییر اقلیم تاکید داشت و از اعضای این شورا خواست در ...

 • هماهنگی های سندیکا در راستای خدمت رسانی فوری در مناطق زلزله زده استان گلستان

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران درپی وقوع زلزله در استان گلستان، در تماس تلفنی با رئیس شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در این استان، پیگیر اقدامات صورت گرفته  توسط شرکتهای بیمه در مناطق زلزله زده رامیان شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سیدمحمد کریمی روز سه شنبه در این تماس تلفنی، ضمن قدردانی از سرعت عمل هیئت رئیسه شورای هماهنگی گلستان جهت حضور در مناطق زلزله زده؛ ارشادات و سفارشات لازم را به شورای هماهنگی این استان جهت ارزیابی و پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن  باهدف کاهش آلام حادثه دیدگان ارایه کرد.
  براساس این گزارش هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان گلستان، به همراه استاندار و سایر مقامات اجرایی گلستان جهت خدمت رسانی سریع به هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده رامیان حضور یافتند.
  لازم به ذکر است زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۱ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۴ دقیقه و ۲۴ ثانیه بامداد دوشنبه هفته جاری در عمق ۹ کیلومتری از سطح زمین حوالی شهرستان رامیان در شرق استان گلستان را لرزاند و پس از آن نیز چهار پس لرزه با قدرت ۲.۹ تا سه و یک دهم ریشتر در این منطقه ثبت شد.
  شهرستان رامیان در شرق گلستان افزون بر ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد.

   
  مطالب مرتبط

  ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  |

  نظرات کاربران