در حال بارگذاری ...
 • انتخاب دبیر کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکا

  احمد سربخشیان  با رای اعضای  کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکای بیمه گران ایران بعنوان دبیر این کارگروه انتخاب شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در آخرین جلسه کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکا بابت انتخاب دبیر رای گیری بعمل آمد  و طی آن  احمد سربخشیان مدیر بیمه هاى عمر و پس انداز شرکت بیمه آسیا با اتفاق آرا به مدت یکسال بعنوان دبیرکارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکای بیمه گران  انتخاب شد.
  بر اساس آئین نامه کارگروه های تخصصی، دبیران این کارگروه ها از اعضای عضو آن کارگروه و با رای گیری میان اعضا به مدت یکسال انتخاب می شوند.
  گفتنی است پیش از این عباس رنجبر کلهرودی مدیر  بیمه های عمر و حوادث شرکت بیمه رازی دبیرکارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکا بود

   
  مطالب مرتبط

  کارگروه تخصصی توسعه بیمه های عمر و زندگی

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته های مختلف بیمه ای در قالب کارگروه های تخصصی در کنار هم به بررسی ...

  |

  تاکید دبیرکل سندیکای بیمه گران بر تعامل بیشتر کارگروههای تخصصی با بیمه مرکزی

  تاکید دبیرکل سندیکای بیمه گران بر تعامل بیشتر کارگروههای تخصصی با بیمه مرکزی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران با بیان اینکه در صورت لزوم نمایندگان بیمه مرکزی هم می توانند در کارگروه ها حضور یابند، اظهار داشت: برای تسریع در بررسی موضوعات مختلف ، بهتر است که با هماهنگی دبیران کارگروه ها، نمایندگان بیمه مرکزی در جلسات کارگروه ها حضور داشته باشند.

  |

  نظرات کاربران