در حال بارگذاری ...
 • در شورای معاونان فنی مورد تاکید دبیرکل سندیکا قرار گرفت:

  لزوم توجه بیمه گران به موضوع تغییر اقلیم و حمایت ویژه از صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی صنعت بیمه، بر لزوم توجه شرکتهای بیمه به موضوع تغییر اقلیم تاکید داشت و از اعضای این شورا خواست در ...

 • دکتر کریمی:

  صنعت بیمه برای نیل به توسعه پایدار نیازمند رسانه های متعهد است

  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت‌.

  وی با قدردانی ویژه از خبرنگاران پیشکسوت و پیشگام حوزه تخصصی بیمه از آنها بعنوان گنجینه های بی بدیلی یاد کرد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند و ابراز امیدواری کرد نسل حاضر از تجارب این نسل پیشرو بهره برده و روابط عمومی های صنعت بیمه نیز برای انتقال تجارب و دانش این عزیزان برنامه داشته باشند.
  دکتر کریمی همچنین با اشاره به مشکلات اداره رسانه ها در شرایط ویژه اقتصادی کنونی ، ضمن یادآوری آنکه  برای راه اندازی رسانه های تخصصی و شکل گیری خبرنگاری تخصصی صنعت بیمه زحمات فراوانی کشیده شده است و رسیدن به این نقطه کار آسانی نبود، از اعضای کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه گرانایران خواست همانگونه که خبرنگاران حوزه بیمه در این سالها یاور بیمه گران بودند با رعایت استقلال و اکرام  فعالان این عرصه، یار و یاور این عزیزان باشند تا این چراغ پر فروزتر شود.

  متن کامل پیام دکتر کریمی را در ادامه می خوانید:

  هم زمان با عید سعید غدیر و با عرض تبریک این واقعه میمون و مبارک، افتخار دارم تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگارانی که جان عزیزشان را در راه خبررسانی و آگاهی بخشی فدا کرده اند؛ از فعالان عرصه اطلاع رسانی که با انتخاب حرفه ای دشوار و پرخطر با ایمان، امید، باور و عشق به هم نوع؛ نقش بی بدیل در هدایت و تنویر افکار عمومی دارند، خاضعانه قدردانی نمایم.
  امروزه صنعت بیمه  در راه دستیابی به اهداف خود، بیش از گذشته نیازمند نقدهای بی طرفانه، عادلانه و منصفانه و همچنین کاوش های دقیق و مدبرانه فرآیندها و ساختارها است.
  بهبود وضع موجود و دستیابی به توسعه پایدار با آگاهی اجتماعی ممکن است و آگاهی از این مهم، جزء ویژگی های انسان معاصر است. ایجاد آگاهی و روشنگری در بین آحاد جامعه و تحقق حاکمیت قانون از مسیر رسانه های آزاد و مستقل می گذرد که نقش اصلاح گرانه و نظارتی خود را در مبارزه با فساد، ایجاد شفافیت و بوجود آوردن انگیزه در جامعه برای پیشرفت، بخوبی ایفا می کنند.
  صنعت بیمه جهت رشد، توسعه پایدار و ارائه خدمات با کیفیت نیازمند محیط با انضباط و سالم اقتصادی برای فعالیت است و اینجاست که رسانه های متعهد و جسور با دیده بانی و ارزیابی عملکردها، روش ها و منش ها، نقش آفرینی کرده و ضمن ایجاد آگاهی، برقراری امنیت روانی در جامعه و تعامل و ارتباط بین بخش های مختلف مرتبط با توسعه اقتصادی اثر مستقیم بر رفع و اصلاح تناقضات، نقایص و آشفتگی ها در راستای بهبود محیط کسب و کار برای بیمه گران دارند و این مهم نشان از پیوند عمیق  میان خبرنگاران و خدمتگزاران مردم در قالب بیمه گران دارد.
  لذا برخورد فرض می دانم به نمایندگی از دست اندرکاران صنعت بیمه کشور از همه تلاشگران حوزه آگاهی بخشی به پاس زحمات بی شائبه در توسعه فرهنگ بیمه و رهنمون ساختن مردم ایران عزیزمان برای داشتن زندگی بهتر و آرامش با بیمه؛ صمیمانه قدردانی نمایم.
  طی یک دهه اخیر، خبر و خبرنگاری در صنعت بیمه رشد قابل ملاحظه ای داشته است که در این بین زحمات پیشکسوتان و پیشگامان این عرصه بعنوان گنجینه های بی بدیل باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. امید است نسل حاضر از تجارب این نسل پیشرو بهره برده و روابط عمومی های صنعت بیمه نیز برای انتقال تجارب و دانش این عزیزان برنامه داشته باشند.
  شیوع بیماری کرونا و شرایط ویژه اقتصادی کشور نباید باعث بی توجهی به روز خبرنگار و البته شرایط سخت فعالیت خبرنگاران تخصصی حوزه صنعت بیمه باشد. سفارشم به کارگروه تخصصی روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران که از اجتماع مدیران روابط عمومی صنعت بیمه تشکیل یافته آن است  که برای راه اندازی رسانه های تخصصی و شکل گیری خبرنگاری تخصصی صنعت بیمه زحمات فراوانی کشیده شده است و رسیدن به این نقطه که کار آسانی نبود لذا از تجارب علاقمندان استفاده کنند و لازم است با رعایت استقلال و اکرام  فعالان این عرصه، یار و یاور این عزیزان باشیم تا این چراغ پر فروزتر شود.
  ضمن تبریک مجدد عید سعید غدیر، روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همه این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
  مطالب مرتبط

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران: 

بدهی سایپا به شرکت ها بیش از سود سالیانه صنعت بیمه است 
  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

  بدهی سایپا به شرکت ها بیش از سود سالیانه صنعت بیمه است 

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران با از عدم پرداخت بدهی توسط سایپا به شرکت های بیمه ابراز تاسف کرد و گفت: بدهی سایپا به شرکت ها بیش از سود سالیانه صنعت بیمه است. سود شرکتهای بیمه در سال گذشته 850 میلیارد تومان بوده است در حالی که رقم بدهی سایپا به صنعت بیمه بیش از 1000 میلیارد تومان ...

  |

  خبرنگاران در نشست صمیمی با مدیران ارشد صنعت بیمه چه گفتند؟

  خبرنگاران در نشست صمیمی با مدیران ارشد صنعت بیمه چه گفتند؟

  ضرورت تشکیل شورای روابط عمومی و رسانه درصنعت بیمه و حمایت از گسترش ضریب نفوذ بیمه در کشور با همکاری رسانه ها از جمله موارد مطرح شده خبرنگاران در نشست صمیمی مدیران و پیشکسوتان صنعت بیمه با نمایندگان رسانه ها بود.

  |

  نظرات کاربران