در حال بارگذاری ...
 • پیام دکتر کریمی به مناسبت روز روابط عمومی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی روز روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

   

  در متن پیام دکتر کریمی آمده است:

   

  یقینا روز روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون ارتباطات در دنیای امروز است که به قلب تپنده تشکل ها و سازمان های مختلف تبدیل شده است.

  اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در عصر پیشتازی اطلاعات دو چندان شده، به گونه ای که موفقیت مجموعه ها در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.

  مجموعه های موفق و پیشرو، روابط عمومی را به عنوان قوه عاقله مدیران و مدیریت افکار عمومی قلمداد می کنند و با در اختیار گذاشتن امکانات مورد نیاز مسیر شفافیت و اطلاع رسانی را برایشان هموارتر می سازند.

  مولای متقیان علی (ع) در فرمان خود به مالک اشتر، بر اهمیت توجه به افکار عمومی به عنوان تکیه گاه دین و جامعه اسلامی تاکید دارند.

  مفتخرم که این روز زیبا را به تمامی مدیران، مسئولان، کارمندان و تلاش‌گران و کوشندگان این طریق دشوار و پرنشیب و فراز، صمیمانه تبریک عرض نمایم و از خداوند متعال برای کلیه عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی مسالت نمایم.

   

   
  مطالب مرتبط

  کارگروه تخصصی روابط عمومی

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد. تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای بیمه در قالب ...

  |

  علیپور در جمع مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه:

نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند
  علیپور در جمع مدیران روابط عمومی شرکتهای بیمه:

  نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تاکید براینکه شرکت های بیمه برای رفع آلام و مشکلات مردم مناطق سیل زده باید خود را بجای آسیب دیدگان قرار دهند، گفت: نباید احساس شود که شرکت های بیمه از پرداخت خسارت شانه خالی می کنند.

  |

  نظرات کاربران