در حال بارگذاری ...
 • معارفه مدیرعامل جدید بیمه ایران معین

   آئین معارفه دکترمحمدی مدیرعامل جدید بیمه ایران معین، عصر روز شنبه ۳۰ فروردین با حضور دکتر رضایی مدیرعامل و آقایان اعلایی عضو هیات مدیره و محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران و اعضای هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین در ساختمان مرکزی این شرکت در تهران برگزار شد.

  در این مراسم دکتر رضایی مدیرعامل بیمه ایران ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان بیمه ایران معین، اظهار امیدواری کرد آقای محمدی در سمت جدید خود بتواند مسیر رو به پیشرفتی در این شرکت داشته باشد.

  دکتر داریوش محمدی مدیرعامل جدید بیمه ایران معین نیز با تشکر از حسن‌اعتماد مجموعه بیمه ایران گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت بیمه ایران معین، عملکرد قابل‌قبول و کارنامه درخشانی در این شرکت داشته باشم.

  داریوش محمدی که دانش آموخته مقطع دکترای مدیریت است، کار خود را در صنعت بیمه از خردادماه ۱۳۷۶ آغاز و در ۲۰ سال حضور خود در بیمه ایران مدارج کارشناسی تا مدیریت را در حوزه های مالی، برنامه و بودجه، امور شعب، حسابرسی و دانشگاه علمی کاربردی طی نموده است.
  وی همچنین سابقه مدیر عاملی بیمه میهن، معاونت مالی بیمه های رازی و دی و مشاور مدیرعامل بیمه ما را در کارنامه کاری خود دارد.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران