در حال بارگذاری ...
 • بازدید دبیرکل سندیکا از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.
  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدمحمد علیپور امروز چهارشنبه با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه های شرکت‌های بیمه حاضر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن‌ها قرار گرفت. 
  فاینکس 2018 با حضور 392 شرکت در فضایی بالغ بر 30 هزار متر مربع با هدف تعامل بین سه حوزه مالی برگزار شده است وبه عنوان بزرگ‌ترین رویداد در زمینه بورس، بانک و بیمه در ایران شناخته می‎شود.  این نمایشگاه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می‌شود، فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و خدمات شرکت‌های فعال و همچنین فرصتی برای بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان در این حوزه‎هاست.
  گفتنی است در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از 27 تا 30 فروردین برقرار است؛ سندیکای بیمه گران ایران به همراه شرکتهای بیمه ایران، آسیا، البرز، دانا، پارسیان، رازی، ملت، سامان، نوین، ما، تجارت نو و زندگی خاورمیانه در کنار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صندوق تامین خسارتهای بدنی و پژوهشکده بیمه حضور یافته اند.

   
  مطالب مرتبط

  حضور فعال استارتاپ های بیمه ای در فاینکس 2018 و درخواست هایشان از سندیکا

  حضور فعال استارتاپ های بیمه ای در فاینکس 2018 و درخواست هایشان از سندیکا

  از شاخصه های یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور فعال استارتاپ های بیمه ای  بود که طی آن این کسب و کار های نوپا برای ساماندهی فعالیت هایشان به سندیکای بیمه گران ایران پیشنهاداتی ارائه داشتند.

  |

  نظرات کاربران