در حال بارگذاری ...
 • خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


  روزنامه دنیای اقتصاد

در سندیکای بیمه‌گران ایران مطرح شد تاثیر نوسان نرخ ارز بر ترازنامه بیمه‌گران
  روزنامه دنیای اقتصاد

  در سندیکای بیمه‌گران ایران مطرح شد تاثیر نوسان نرخ ارز بر ترازنامه بیمه‌گران

  آیا افزایش نرخ دلار مبادله‌ای از ۳۷۵۰ به ۴۲۰۰ تومان تاثیری بر ترازنامه بیمه‌های بازرگانی دارد؟ این سوالی بود که موجب شد سیدمحمد علی‌پور دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران با برگزاری میزگردی با حضور کارشناسان صنعت بیمه در پی پاسخگویی به آن باشد.در این میزگرد معصوم ضمیری، ...


  ایسنا

تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است
  ایسنا

  تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است

  بیمه مرکزی در اطلاعیه‌ای استارت‌آپ‌های بیمه‌ای را به رعایت چارچوب‌هایی در زمینه بازاریابی‌های برخط ملزم کرده است که به گفته دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران اقدام قابل قبولی است زیرا به شفاف شدن فعالیت بازاریابی‌های برخط منجر شده و مصرف‌کنندگان اطمینان بیشتری نسبت به ...


 • بازدید دبیرکل سندیکا از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.
  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدمحمد علیپور امروز چهارشنبه با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه های شرکت‌های بیمه حاضر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن‌ها قرار گرفت. 
  فاینکس 2018 با حضور 392 شرکت در فضایی بالغ بر 30 هزار متر مربع با هدف تعامل بین سه حوزه مالی برگزار شده است وبه عنوان بزرگ‌ترین رویداد در زمینه بورس، بانک و بیمه در ایران شناخته می‎شود.  این نمایشگاه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می‌شود، فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و خدمات شرکت‌های فعال و همچنین فرصتی برای بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان در این حوزه‎هاست.
  گفتنی است در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از 27 تا 30 فروردین برقرار است؛ سندیکای بیمه گران ایران به همراه شرکتهای بیمه ایران، آسیا، البرز، دانا، پارسیان، رازی، ملت، سامان، نوین، ما، تجارت نو و زندگی خاورمیانه در کنار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صندوق تامین خسارتهای بدنی و پژوهشکده بیمه حضور یافته اند.

   
  مطالب مرتبط

  حضور فعال استارتاپ های بیمه ای در فاینکس 2018 و درخواست هایشان از سندیکا

  حضور فعال استارتاپ های بیمه ای در فاینکس 2018 و درخواست هایشان از سندیکا

  از شاخصه های یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور فعال استارتاپ های بیمه ای  بود که طی آن این کسب و کار های نوپا برای ساماندهی فعالیت هایشان به سندیکای بیمه گران ایران پیشنهاداتی ارائه داشتند.

  |

  نظرات کاربران