در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی با حضور دبیرکل سندیکا

  جلسه شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی با حضور دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و داود غفارپور مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان آذربایجان غربی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در جلسه شورای هماهنگی آذربایجان غربی با اشاره به لزوم گسترش معیارهای اخلاقی و حرفه ای و پرهیز از رقابت های غیرسازنده در صنعت بیمه، خاطرنشان ساخت: ارتباط و تعامل  با سایر تشکل ها، مجامع، انجمن ها، اتحادیه ها، سندیکاها و اتاق های بازرگانی داخلی و خارجی از وظایف سندیکا برای نیل به اهدافمان محسوب می شود که در همین رابطه انتظار است شوراهای هماهنگی در سطح استان ارتباطان خود را گسترش دهند.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به  فعال شدن بخش بین الملل این نهاد صنفی گفت: از مواردی که در دوره اخیر با جدیت دنبال می شود توسعه فعالیت های بین المللی سندیکا است که در این رابطه اقداماتی آغاز شده است.

  بر اساس این گزارش داودغفارپور نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان غربی در سخنانی با اشاره به سوابق درخشان مدیریتی دکتر کریمی ابراز امیدواری کرد جایگاه سندیکا با حضور ایشان تقویت شود.

  در ابتدای این جلسه رئیس شورای هماهنگی آذربایجان غربی گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه داد و برخی  مدیران شعب شرکتهای بیمه به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

   
  نظرات کاربران