در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست شورای هماهنگی کرمان با حضور دبیرکل سندیکا

  جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در کرمان با حضور دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، دکترشیخ اسدی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمان و مدیران شعب شرکتهای بیمه در این استان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در جلسه شورای هماهنگی کرمان با اشاره به اهداف  تشکیل شوراها در سطح استانها، گفت: قوام شوراها در استانها بستگی مستقیمی با عملکرد یکایک اعضا ، وحدت رویه و هماهنگی در فعالیت های بیمه ای دارد. تقاضایم این است در راستای توسعه فرهنگ بیمه و گسترش ضریب نفوذ بیمه، تعامل با دستگاههای اجرایی در سطح شهرستانها را با جدیت دنبال کنید.
  وی در ادامه سفارشاتی در خصوص نحوه تعامل با شبکه فروش  بیان داشت و خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، و سختی مضاعف فعالیت در شرایط تحریمی، توجه بیشتری به نمایندگان و کارگزاران فعال در استان داشته باشید.
  دکتر کریمی در پاسخ به تقاضای به مسئولین اقتصادی کرمان مبنی بر سرمایه گذاری صنعت بیمه در این استان گفت: شایسته است شورای هماهنگی در تعامل با مسئولین  اقتصادی استان؛ زمینه ها، تسهیلات و امتیازات سرمایه گذاری در کرمان را به این سندیکا منعکس کنند تا در این خصوص اطلاع رسانی لازم به اعضا صورت گیرد.
  براساس این گزارش دکتر شیخ اسدی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمان  هم در این نشست  با ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی استان ، گفت: برخی مطالبات از صنعت بیمه در استان کرمان با سایر استانها مشترک است اما برخی دیگر ویژه این استان است. ظرفیت های بالقوه ای در استان کرمان وجود دارد و تقاضا می شود صنعت بیمه با نگاه  ویژه به این مزیت ها سرمایه گذاری در این استان را مدنظر قرار دهد.
   همچنین در این نشست مدیران شعب استانی شرکتهای بیمه در کرمان  به بیان نظرات خود در خصوص راهکارهای بهبود روند فعالیت و توسعه صنعت بیمه در استان و  چالش ها و فرصت های موجود پرداخته و راهکارهایی جهت توسعه فعالیت های صنفی ارائه دادند.

   

  دیدار با دکترحمیدشیخ اسدی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی کرمان
  پیش از نشست شورای هماهنگی؛ دبیرکل سندیکا و هیئت رئیسه شورای هماهنگی در نشستی با دکتر امیررحیمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کرمان ، به بحث و تبادل نظر در خصوص زمینه های همکاری مشترک و راهکارهای توسعه و بهبود شرایط  فعالیت بیمه گران در استان کرمان پرداختند.

   

  بازید از شعبه بیمه ایران در استان کرمان و حضور در مراسم تجلیل از مقام زن
  دکتر کریمی در ادامه سفر یک روزه خود به استان کرمان در شعبه بیمه ایران حضور یافت و ضمن دیدار با مدیران و کارکنان این شعبه، در برنامه ویژه ای که به مناسبت روز زن ترتیب یافته بود حضور پیدا کرد.
  دکتر کریمی در این دیدار با تبریک میلادحضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر؛ نقش زنان در توسعه صنعت بیمه را سازنده و شایسته تحسین دانست.
  دبیرکل سندیکای بیمه گران گفت: خوشبختانه زنان توانمند و شایسته بسیاری در بخش های مختلف صنعت بیمه فعالیت دارند و مسئولیت‌پذیری و تعهد سازمانی بانوان مثال زدنی است.
  وی با اشاره به شرایط مناسبتر کار در صنعت بیمه برای بانوان گفت:صنعت بیمه جزو بخش هایی بوده که همواره به مشکلات و موانع پیش‌روی زنان شاغل توجه داشته است.
  در پایان این مراسم از کارکنان خانم شعبه بیمه ایران در کرمان با اهدای گل و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

   

  حضور در گردهمایی دست اندرکاران صنعت بیمه در استان کرمان
  حضور در گردهمایی بزرگ دست اندرکاران صنعت بیمه در استان کرمان بخش بعدی سفر دکتر کریمی بود.
  این همایش با مشارکت گسترده مدیران و کارکنان شعب، کارگزاران و نمایندگان فروش شرکتهای بیمه در استان کرمان برگزار شد و طی آن از اعضای برتر شبکه فروش استان تجلیل بعمل آمد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران در این جلسه برنقش مهم شبکه فروش در توسعه ضریب نفوذ بیمه تاکید کرد.

   


  بازدید ازکارگزاری پیک آرامش
  دکتر کریمی در بخش پایانی سفر یک روزه خود به کرمان از کارگزاری پیک آرامش بازدید کرد. در این دیدار خانم ضیاء الدینی مدیرکارگزاری پیک آرامش ایرانیان گزارشی از فعالیت های این کارگزاری ارائه کرد.
  نظرات کاربران