در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست شورای هماهنگی خراسان رضوی با حضور دبیرکل سندیکا

  جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در خراسان رضوی با حضور دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، دکتر امیررحیمی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی و مدیران شعب شرکتهای بیمه در این استان برگزار شد


  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در جلسه شورای هماهنگی خراسان رضوی با اشاره به  الزامات ساماندهی فعالیت های صنف در استانها، گفت: وجود شوراهای هماهنگی الزامی است و این شوراها باهدف جبران و پوشش یک خلاء بزرگ در سطح  استانها تشکیل شد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران افزود: این شوراها جهت انسجام و ایجاد هماهنگی بین بیمه گران در سطح استانها لازم است. توسعه ضریب نفوذ بیمه کاری بزرگ است و کار بزرگ نیازمند تشکیلاتی متناسب آن است که شوراهای هماهنگی  یکی از ارکان آن محسوب می شود.

  وی در پاسخ به بعضی دغدغه های مدیران استانی در خصوص ضمانت اجرایی تصمیمات صنفی بیمه گران، گفت: دغدغه های موجود درخصوص ضمانت اجرای مصوبات سندیکا با اجرای دستورالعمل ماده ۱۲ اساسنامه جدید مرتفع خواهد شد.
  دکتر کریمی در بخش دیگر سخنان خود به وضعیت بیمه در استان پرداخت و  نسبت فعلی جمعیت شهری و روستایی خراسان رضوی را فرصتی برای توسعه بیشتر صنعت بیمه در این استان دانسته و بیان داشت: با توجه به علاقمندی و انگیزه آقای دکتر امیررحیمی به توسعه صنعت بیمه، از ظرفیت های اداره کل اموراقتصادی و دارایی و سایر دستگاههای اجرایی، برای توسعه صنعت بیمه در استان و تعامل بیشتر با بخش های انتظامی و قضایی استفاده کنید.
  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به آنکه شرکتهای بیمه در پنج سال گذشته حدود۶۰ هزار میلیارد ریال خسارت در استان خراسان رضوی پرداخت کرده اند، افزود :  صنعت بیمه تنها طی سال گذشته در خراسان رضوی حدود ۲۰هزارمیلیارد ریال خسارت پرداخته کرده و این نشان از نقش مهم صنعت بیمه در استان خراسان رضوی دارد. این خدمات باید برای مسئولین و مردم استان تبیین شود
  براساس این گزارش دکتر امیررحیمی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی هم در این نشست  با اشاره به لزوم توجه بیشتر به صنعت بیمه بعنوان ضامن آرامش مردم، گفت: مجموعه اداره کل اموراقتصادی و دارایی خراسان رضوی بدنبال حمایت ویژه از صنعت بیمه برای دستیابی به اهداف مندرج در  برنامه توسعه کشور جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه است.
   
  همچنین در این نشست مدیران شعب استانی شرکتهای بیمه در خراسان رضوی به بیان نظرات خود در خصوص راهکارهای بهبود روند فعالیت و توسعه صنعت بیمه در استان و  چالش ها و فرصت های موجود پرداخته و راهکارهایی جهت توسعه فعالیت های صنفی ارائه دادند.

  دیدار با دکتر امیررحیمی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی خراسان رضوی


  پیش از نشست شورای هماهنگی؛ دبیرکل سندیکا و هیئت رئیسه شورای هماهنگی در نشستی با دکتر امیررحیمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی، به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای بهبود فضای کسب و کار، افزایش ضریب نفوذ بیمه و فعالیت های صنفی بیمه گران در استان خراسان رضوی پرداختند.

  بازید از شعبه بیمه سامان در خراسان رضوی


  دکتر کریمی در سفر خود به مشهد مقدس از شعبه بیمه  سامان بازدید کرد.
  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در این دیدار با قدردانی از زحمات کارکنان بیمه سامان وجود مدیران جوان، توانمند و خوش فکر را از نقاط قوت این شرکت عنوان نمود.

  بازدید از شعبه بیمه نوین در خراسان رضوی

   دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با همراهی هیئت رئیسه شورای هماهنگی خراسان رضوی از شعبه بیمه نوین در مشهد مقدس بازدید کرد.
  دکتر کریمی در این دیدار از مشتری مداری و خدمات به هنگام کارکنان بیمه نوین در استان خراسان رضوی که موجب رضایتمندی بیمه گذاران بوده  تقدیر کرد.

   

  بازدید از شعبه بیمه دی در خراسان رضوی

  درکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات کارکنان شرکت بیمه دی در خراسان رضوی؛ خدمت رسانی بی وقفه این شرکت به جامعه ایثارگران را از افتخارات صنعت بیمه عنوان نمود.

   

  دیدار و گفتگو با مدیران شهرداری مشهد

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایرن و اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی استان در ادامه طی دیدار با دکتر خواجه نائینی معاون اقتصادی شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری،در خصوص مشکلات صنعت بیمه در این کلانشهر  به مذاکره و تبادل نظر پرداختند.

   

  دیدار با مقامات دداگستری خراسان رضوی

  دکتر کریمی در ادامه با هدف تعامل بیشتر با دستگاه قضایی و قدردانی از مقاماتی که توجه ویژه ای به موضعات بیمه ای و کاهش تلفات تصادفات رانندگی دارند با شریعت یار معاون دادستان خراسان رضوی دیدار کرد.

  گفتنی است سید هادی شریعت یار از مقامات قضایی است که در موضوع فرهنگ سازی جهت کاهش تلفات  حوادث رانندگی تلاش های مضاعفی انجام داده است.

   

  بازدید از شعبه بیمه پارسیان در خراسان رضوی

   

  دکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از خدمات کارکنان شرکت بیمه پارسیان در خراسان رضوی؛ توجه ویژه به مباحث آموزشی را از نقاط برجسته عملکرد مدیریت این شعبه دانست.

   

  نشست هم اندیشی انجمن های صنفی نمایندگان  و کارگزاران

  شرکت در نشست هم اندیشی اعضای سندیکا با انجمن های صنفی نمایندگان و کارگزاران بخش پایانی سفر دبیرکل به خراسان رضوی بود.

  در این نشست دکتر حسین زاده بحرینی  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز حضور یافت. این برنامه به میزبانی شعبه مشهد بیمه کارآفرین برگزار شد.


  گفتنی است خراسان رضوی هشتمین مقصد دبیرکل سندیکا طی پنج ماه گذشته جهت بررسی فعالیت های شوراهای هماهنگی استانی است. دکتر کریمی پیش از این به استانهای بوشهر، زنجان، مرکزی، سیستان و بلوچستان،گیلان، گلستان و  مازندران سفر داشت.




  نظرات کاربران