در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه شورای هماهنگی  سیستان و بلوچستان با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکا

  جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه  در استان سیستان و بلوچستان  با حضور  دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سلیمانی  رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه میزان توسعه یافتگی استان های کشور با فرهنگسازی در حوزه بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن، ارتباط تنگاتنگی دارد؛ افزودظرفیت های بالقوه برای حضور تمامی شرکت‌های بیمه در این استان وجود دارد که باید توسط نیروهای خلاق و خوش‌فکر صنعت بیمه، فعال شود.

  رئیس کل بیمه مرکزی نسبت به حضور رییس شورای هماهنگی استان ها در شوراهای سطح استان تاکید کرد و افزود: ضریب نفوذ بیمه در استان سیستان و بلوچستان وضعیت چندان رضایت‌بخشی ندارد و باید با طراحی محصولات بیمه ای متناسب با قومیت ها و فضای مذهبی، مردم را از قابلیت ها و مزایای صنعت بیمه مطلع کنیم.

  در این نشست همچنین دکتر کریمی  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تاکید بر لزوم تقویت شوراهای هماهنگی در سطح استانها و اثرگذاری این شوراها در افزایش ضریب نفوذ بیمه خاطرنشان ساخت: با توجه به آنکه ضریب نفوذ بیمه درسیستان و بلوچستان از متوسط کشوری پایین تر و در رتبه 25 کشوری است، دستیابی به وضعیتی بهتر نیازمند همتی مضاعف است  و تغییر وضع موجود با همراهی مسئولین ارشد و دستگاههای اجرایی استان و انگیزه ای که در مدیران جوان شورای هماهنگی این استان شاهدم امکان پذیر است.

  دکتر کریمی همچنین با اشاره به حضور کم سابقه و پرتعداد مدیران ارشد صنعت بیمه در استان سیستان و بلوچستان گقت:جضور رییس کل محترم بیمه مرکزی و جمع قابل توجهی از مدیران ارشد صنعت بیمه در این استان نشانگر عزم جدی صنعت بیمه برای ایجاد تحول در شاخص های بیمه ای سیستان و بلوچستان است.

  بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه شجاعی رئیس شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان و مدیر شغبه بیمه دی در استان،راستگو عضو شورای هماهنگی و مدیر شغبه بیمه ایران در استان، فراهانی عضو شورای هماهنگی و مدیر شعبه بیمه تعاون در استان و شهرکی عضو شورای هماهنگی و مدیر شعبه بیمه آسیا در استان به بیان دیدگاههای خود در خصوص راهکارهای توسعه صنعت بیمه در سیستان و بلوچستان و موانع و مشکلات موجود پرداختند.

  گفتنی است در این نشست علاوه بر آقای دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی، آقای دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و اعضای شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان ؛ آقایان  امینی معاون نظارت بیمه مرکزی، جباری مدیرعامل صندوف تامین خسارتهای بدنی، بادین مدیرعامل بیمه آسیا، حیدری مدیرعامل بیمه کارآقرین،کشاورز مدیرعامل بیمه دی، بهاری فر مدیرعامل بیمه ما ، محمدی مدیرعامل بیمه میهن و جمعی از مدیران بیمه مرکزی حضور داشتند.

  جلسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه 16 بهمن 98  به میزبانی شعبه بیمه کار آفرین در این استان برگزار شد.

   
  مطالب مرتبط

  دکتر جباری:

نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است
  دکتر جباری:

  نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است

  نائب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد: یکی از ارکان مهم توسعه اقتصاد ایران کشور عزیزمان، توسعه صنعت بیمه است. بلکه یکی از ارکان توسعه همه جانبه کشور در حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز صنعت بیمه است. صنعتی که نقش چشم گیری در بهبود و ثبات اقتصاد ملی ایفا می کند در ...

  |

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  نظرات کاربران