در حال بارگذاری ...
 • تبریک دبیرکل سندیکا در پی کسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط بیمه مرکزی

  دکتر کریمی در پیامی به دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی کسب عنوان "دستگاه برتر در بعد شاخص های اختصاصی" توسط بیمه مرکزی در جشنواره شهید رجایی را تبریک گفت.

   

  متن کامل این پیام را در ادامه می خوانید:

   

  تلاش ارزشمند و عملکرد قابل تحسین اعضای محترم هیئت عامل، مدیران و همکاران محترم بیمه مرکزی باعث شد در جشنواره شهید رجایی بعنوان "دستگاه برتر در بعد شاخص های اختصاصی" در سطح وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه های خانواده وزارتخانه برگزیده و معرفی شوید.
  این موفقیت  که نشان از درایت شایسته حضرتعالی و استفاده و بهره گیری از مدیریت نوین در بیمه مرکزی را یادآوری می نماید، صمیمانه محضر جنابعالی و همکاران عزیز بیمه مرکزی تبریک عرض می نمایم وامیدوارم با ارائه نوآوری و خلاقیت بتوانیم در توسعه صنعت بیمه کشور موفق تر از گذشته حرکت نمائیم. 
  توفیق روزافزونتان در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان خواستارم.
  استدعا دارد به طریق مقتضی مراتب خوشحالی و خرسندی و تبریک اینجانب و همکاران سندیکا را به تمامی عزیزان ساعی بیمه مرکزی ابلاغ فرمائید.

   
  مطالب مرتبط

  دکتر غلامرضا سلیمانی:

به­ روز رسانی اطلاعات بیمه ای به رشد صنعت بیمه منتهی خواهد شد
  دکتر غلامرضا سلیمانی:

  به­ روز رسانی اطلاعات بیمه ای به رشد صنعت بیمه منتهی خواهد شد

  دکتر غلامرضا سلیمانی که در جمع مدیران عامل شرکتهای بیمه سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: ارائه برخی از نرخ های غیرواقعی به بدنه صنعت بیمه آسیب وارد می کند و سرمایه های این صنعت را به خطر خواهد انداخت. رئیس کل بیمه ...

  |

  ایسنا

تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است
  ایسنا

  تعیین چارچوب برای بازاریابی‌های آنلاین به نفع شفافیت است

  بیمه مرکزی در اطلاعیه‌ای استارت‌آپ‌های بیمه‌ای را به رعایت چارچوب‌هایی در زمینه بازاریابی‌های برخط ملزم کرده است که به گفته دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران اقدام قابل قبولی است زیرا به شفاف شدن فعالیت بازاریابی‌های برخط منجر شده و مصرف‌کنندگان اطمینان بیشتری نسبت به ...

  |

  نظرات کاربران