در حال بارگذاری ...
 • تقدیر و تشکر دبیرکل از رییس کل بیمه مرکزی بابت برگزاری شایسته همایش ملی بیمه و توسعه

  دکتر کریمی به مناسبت حسن برگزاری باشکوه و هدفمند بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه از دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی قدردانی کرد.

   

  متن کامل نامه دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران را در ادامه می خوانید:

   

  جناب آقای دکتر سلیمانی
  رئیس کل محترم بیمه مرکزی ج.ا.ایران

  با سلام و احترام
  ضمن آرزوی توفیق الهی روزافزون آن برادر گرامی، به مناسبت حسن برگزاری باشکوه و هدفمند بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه با عنوان «ضریب نفوذ بیمه، چالش‌ها و راهکارها» بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از سوی مدیران محترم عامل شرکت‌های بیمه و 67 هزار نماینده و بیش از یک هزار کارگزار و ارزیاب خسارت و یکصدو ده انجمن و تشکل صنفی بیمه‌ای مراتب سپاس و تقدیر و تشکر خود را تقدیم نمایم.
  این همایش که در فضایی آرام‌بخش و مملو از عشق و امید به آینده‌ای بهتر با هدایت حضرتعالی در روزهای 12 و 13 آذرماه 1398 برگزار گردید دربرگیرنده نکات مثبت و  ارزشمندی بود که در همایش های قبلی سابقه نداشت، تشریف فرمائی ریاست محترم جمهوری را بعنوان نقطه عطف همایش می‌توان نام برد هرچند برنامه تجلیل از چهره ماندگار صنعت بیمه و حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خود نشان از توجه ویژه به خدمتگزاران صدیق و مردمی دارد و ابتکاری ارزشمند بود معهذا حضور داوطلبانه و مشتاقانه خلیل عظیمی از نمایندگان و مدیران و کارشناسان صنعت بیمه بویژه در پنل های تخصصی همایش که قطعاً نتایج و راهکارهای مفید و ارزشمندی به همراه خواهد داشت را نمی‌توان نادیده گرفت.
  اینجانب به نمایندگی از جانب بخش مردمی صنعت بیمه این موفقیت بزرگ را که با اتکال به الطاف الهی و با همدلی و تعامل مدیران ذیربط در برگزاری همایش تحت رهبری و هدایت آن برادر گرامی و اعضای محترم هیئت عامل و مدیران عزیز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با تلاش مجدانه پژوهشکده بیمه و سندیکای بیمه گران ایران حاصل شد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم با تداوم همکاری‌های هدفمند و هماهنگی‌های مؤثر سازمان‌های دست‌اندرکار شاهد افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه و همچنین توسعه و گسترش هرچه بیشتر و بهتر چتر حمایتی این صنعت بر فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی کشور باشیم.

   
  مطالب مرتبط

  بیانیه پنل فرصت ها و چالش های توسعه بیمه زندگی و افزایش ضریب نفوذ در همایش ملی بیمه و توسعه

  بیانیه پنل فرصت ها و چالش های توسعه بیمه زندگی و افزایش ضریب نفوذ در همایش ملی بیمه و توسعه

  شرکت کنندگان در پنل «فرصت ها و چالش های توسعه بیمه زندگی و افزایش ضریب نفوذ» در بیانیه ای تاکید کردند که دغدغه شرکتهای بیمه برآمده از احساس مسئولیت خطیر آنان در گسترش چتر حمایتی بیمه برای زندگی‌هاست که بیمه کردن آن مقدم بر هر چیز در خانوار ایرانی باید باشد.

  |

  بیانیه پنل تخصصی اکچوئری، مدیریت ریسک و ارزیابی خسارت در همایش ملی بیمه و توسعه

  بیانیه پنل تخصصی اکچوئری، مدیریت ریسک و ارزیابی خسارت در همایش ملی بیمه و توسعه

  شرکت کنندگان در پنل تخصصی اکچوئری، مدیریت ریسک و ارزیابی خسارت در بیانیه ای تاکید کردند که مدیران ریسک، اکچوئرهای داخلی و رسمی و ارزیابان خسارت سبب اعتمادسازی بیمه گذاران و شفافیت خدمات بیمه گران و در نتیجه افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه شده و برنامه ریزی و حمایت نهاد ناظر را ...

  |

  بیانیه پنل شبکه فروش در همایش ملی بیمه و توسعه

  بیانیه پنل شبکه فروش در همایش ملی بیمه و توسعه

  شرکت کنندگان در پنل تخصصی« شبکه فروش و چالش های آن در توسعه بیمه و ضریب نفوذ بیمه؛ نمایندگان و کارگزاران» در بیانیه ای تاکید کردند که شبکه فروش بازوی اصلی صنعت بیمه در تحقق اهداف اسناد بالادستی و برنامه های حوزه بیمه و شرکت های بیمه است.

  |

  استقبال 2 هزار نفر از پنل های تخصصی سندیکا

  استقبال 2 هزار نفر از پنل های تخصصی سندیکا

  پنل های تخصصی سه گانه سندیکای بیمه گران ایران با حضور بیش از 2 هزار نفر از مدیران، کارشناسان، کارگزاران و نمایندگان فروش صنعت بیمه کشور در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران