در حال بارگذاری ...
 • کمیته کارشناسی مشترک بین سازمان امور مالیاتی کشور و سندیکای بیمه گران ایران تشکیل می شود

  رییس سازمان امورمالیاتی کشور از تشکیل کمیته کارشناسی مشترک میان سندیکای بیمه گران ایران و این سازمان و همچنین تعیین یک ممیزکل واحد برای شرکتهای بیمه استقبال کرد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، جلسه مشترک میان دکتر پارسا رئیس کل سازمان  امورمالیاتی کشور و جمعی از مدیران این سازمان و مدیران عامل شرکتهای بیمه، صبح امروز در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.
  در ابتدای این جلسه دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران هدف از برگزاری این نشست را بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات صنعت بیمه در حوزه مالیاتی عنوان کرد و مدیران عامل شرکتهای بیمه به طرح مسائل خود با سازمان امور مالیاتی پرداختند. 
  اعضای سندیکا  از جمله درخواست  تشکیل کمیته مشترک کارشناسی جهت بررسی دقیق مسایل فی مابین را مطرح داشتند که با موافقت رئیس کل سازمان امورمالیاتی کشور روبرو شد.
  همچنین تعیین یک ممیز کل و تجمیع بررسی پرونده های مالیاتی شرکتهای بیمه در یک واحد با هدف ایجاد وحدت رویه ، از دیگر خواسته های شرکتهای بیمه بود که رئیس سازمان امور مالیاتی از این پیشنهاد هم استقبال کرد.
  لزوم معافیت صنعت بیمه از مالیات برارزش افزوده و کاهش عوارض و مالیاتهای موجود برای گرایش آحاد جامعه به خرید پوشش بیمه ای و رونق و توسعه هرچه بیشتر صنعت بیمه از دیگر مباحث این جلسه بود.
   در این نشست دکتر محمد مسیحی معاون درآمدهای مالیاتی،احمد زمانی  رئیس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه ریزی مالیاتی،  محمد برزگری مدیرکل دفتر فنی و حسابرسی  سازمان امورمالیاتی کشور  از دیگر حاضران جلسه امروز سندیکای بیمه گران بودند که به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسایل مطروحه توسط مدیران عامل شرکتهای بیمه پرداختند.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران