در حال بارگذاری ...
 • تقدیر دبیرکل سندیکا از ابتکار شورای هماهنگی در استان مرکزی- دکتر کریمی: برگزاری چنین نشست هایی به استانهای دیگر هم توصیه می شود

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران در همایش راهکار‌های افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی گفت: بیمه نقش موثر و سازنده‌ای در رفع مشکلات جامعه دارد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی ابتکار عمل شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در  استان مرکزی به سبب برگزاری همایشی با حضور مدیران ارشد دستگاههای اجرایی استان را جهت گسترش ضریب نفوذ بیمه موثر دانست و افزود: اگر می خواهیم حوادث طبیعی و ریسک های بزرگ این حوزه را مدیریت کنیم نیازمند همراهی جمع حاضر در این همایش هستیم. با برنامه ریزی مناسب می‌توان از میزان خسارت حوادث اجتناب ناپذیری مثل سیل و زلزله در جامعه کم کرد. برگزاری چنین نشست هایی را به استانهای دیگر هم توصیه می کنیم.
  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تشکر از حمایت استاندار استان مرکزی از فعالیت های شورای هماهنگی در این استان، تاکید داشت: راهبردهای استاندار محترم می تواند برای توسعه بیمه و پیشبرد برنامه های صنعت بیمه در استان موثر باشد.
  دکتر کریمی با بیان اینکه گسترش فرهنگ بیمه در جامعه نیازمند تلاش جمعی مردم و مسئولان است افزود: بایستی شرایط و آثار بیمه برای مردم تبیین شود تا هر چه بیشتر برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تشویق شوند. یکی از اهداف راه اندازی شورای هماهنگی در استانها هم همین بوده است.
  گفتنی است همایش "راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی" به همت شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان مرکزی و مدیریت بحران استانداری مرکزی  در اراک برگزار شد و در آن استاندار، معاونان و مدیران کل استانداری مرکزی، 
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران