در حال بارگذاری ...
 • تقدیر از استاندار و  فعالان صنعت بیمه در استان مرکزی 

  سندیکای بیمه گران ایران از استاندار مرکزی و فعالان صنعت بیمه در استان مرکزی به جهت تلاش های بی شائبه برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در این استان  با اهدای لوح یادبودی تقدیر بعمل آورد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در حاشیه همایش "راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی"،  به مناسبت روز بیمه از فعالان صنعت بیمه در استان مرکزی با حضور مهندس سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی، دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی و مسئولین اجرایی در استان مرکزی تقدیر بعمل آمد.
  در این مراسم همچنین از سوی سندیکای بیمه گران ایران به پاس نگاه توسعه گرایانه و حمایت های مهندس سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی از فعالیت های صنعت بیمه در استان مرکزی و تلاش های وی جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در این استان، لوح یادبودی تقدیم شد.
  گفتنی است همایش "راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی" به همت شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان مرکزی و مدیریت بحران استانداری مرکزی  در اراک برگزار شد و در آن استاندار، معاونان و مدیران کل استانداری مرکزی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان مرکزی و بیمه گران این استان حضور داشتند.

   
  مطالب مرتبط

  تقدیر دبیرکل سندیکا از ابتکار شورای هماهنگی در استان مرکزی- دکتر کریمی: برگزاری چنین نشست هایی به استانهای دیگر هم توصیه می شود

  تقدیر دبیرکل سندیکا از ابتکار شورای هماهنگی در استان مرکزی- دکتر کریمی: برگزاری چنین نشست هایی به استانهای دیگر هم توصیه می شود

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران در همایش راهکار‌های افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی گفت: بیمه نقش موثر و سازنده‌ای در رفع مشکلات جامعه دارد.

  |

  نظرات کاربران