در حال بارگذاری ...
 • دستور ویژه استاندارمرکزی جهت همکاری دستگاههای اجرایی و سندیکا جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی

  استاندار مرکزی دستور تشکیل کارگروه مشترکی بین دستگاههای اجرایی و صنعت بیمه جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در این استان را داد. 

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، مهندس سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در همایش "راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی"، بیمه را عامل آسایش مردم و آنرا باعث نشاط و بالا رفتن روحیه مردم دانست و اظهار داشت: صنعت بیمه سابقه درخشانی در کشور دارد و ابزار بسیار خوبی  است تا آلامی که برای شهروندان بوجود می آید را کاهش دهد. 
  وی در دستوری ویژه خواهان تشکیل کارگروه مشترک دستگاههای اجرایی و صنعت بیمه جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی شد و افزود: این کارگروه بصورت منظم تشکیل جلسه دهد. در این کارگروه هدف گذاری کرده و سازوکار اجرایی تعریف کنید.
  مهندس آقازاده از مسئولین استانی خواست از این پس توجه ویژه ای به بیمه داشته باشند و تاکید کرد: تمامی استان را بسیج می کنیم تا مصوبات کارگروه مشترک دستگاههای اجرایی و صنعت بیمه را اجرا کنند. ما در کنار صنعت بیمه قرار داریم تا جهت توسعه بیمه و معرفی آن به مردم در استان مرکزی برنامه ریزی کنیم.
  گفتنی است همایش "راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی" به همت شورای هماهنگی شرکتهای بیمه استان مرکزی و مدیریت بحران استانداری مرکزی  در اراک برگزار شد و در آن استاندار، معاونان و مدیران کل استانداری مرکزی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان مرکزی و بیمه گران این استان حضور داشتند.

   
  مطالب مرتبط

  تقدیر دبیرکل سندیکا از ابتکار شورای هماهنگی در استان مرکزی- دکتر کریمی: برگزاری چنین نشست هایی به استانهای دیگر هم توصیه می شود

  تقدیر دبیرکل سندیکا از ابتکار شورای هماهنگی در استان مرکزی- دکتر کریمی: برگزاری چنین نشست هایی به استانهای دیگر هم توصیه می شود

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران در همایش راهکار‌های افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان مرکزی گفت: بیمه نقش موثر و سازنده‌ای در رفع مشکلات جامعه دارد.

  |

  نظرات کاربران