در حال بارگذاری ...
 • دکتر کریمی: برگزاری نشست های کارشناسی در قالب کارگروه های تخصصی سندیکا کم نظیر است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران برگزاری نشست های کارشناسی در زمینه موضوعات مختلف در این سندیکا را نسبت به سایر تشکل های صنفی در کشور، کم نظیر دانست.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سیدمحمد کریمی روز چهارشنبه در نشست مشترک دبیران کارگروه سندیکای بیمه گران ایران با رحیم مصدق معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی، با بیان اینکه برای برنامه ریزی استراتژیک باید مراحل تدوین، اجرا، ارزیابی و بازخورد را به دقت مورد توجه قرار داد، خاطر نشان کرد: بهترین شیوه و سیستم های تعالی مدیریت این است که اجرا کنندگان باید در تدوین استراتژی ها، نقش داشته باشند.
  وی با اشاره به اینکه در سندیکای بیمه گران ایران، در موارد مختلف، بررسی های عمیق کارشناسی صورت می پذیرد، اظهار داشت: یکی از زیباترین جلوه های  پیوند بین علم و عمل در صنعت بیمه وجود دارد، ولی باید این موضوع را هم مدنظر داشت که در برنامه ها، اصل بر انعطاف پذیری باشد.
  رحیم مصدق معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی نیز با تاکید بر اینکه برای بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران ایران بسیار مهم است، تصریح کرد: سندیکای بیمه گران ایران چون مبنای قانونی دارد، حضور و نظرات کارشناسی آن برای بیمه مرکزی بسیار مهم و ارزشمند است.
  وی بر ضرورت تداوم برگزاری نشست های دو جانبه بیمه مرکزی و کارشناسان سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرد و ادامه داد: ضرورت دارد دبیران کارگروه های مختلف سندیکای با کارشناسان بیمه مرکزی نشست های مشترکی را برای همگرایی و نزدیکی بیشتر برگزار کنند.
  مصدق در بخش دیگری از سخنان خود به موضوعات مختلفی از جمله ضرورت توسعه فرهنگ بیمه در جامعه، اصلاح برخی از آیین نامه ها، توسعه فناوری اطلاعات و پیگیری برخورد با مجرمان تصادفات ساختگی پرداخت.
  همچنین در این نشست دبیران کارگروه های مختلف سندیکای بیمه گران ایران به بیان نقطه نظرات خود درباره چگونگی تعامل و همکاری با بیمه مرکزی مطالبی را بیان کردند.

   
  نظرات کاربران