در حال بارگذاری ...
 • هماهنگی های سندیکا در راستای خدمت رسانی فوری در مناطق زلزله آذربایجان شرقی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در اولین ساعات وقوع زلزله در آذربایجان شرقی، در تماس تلفنی با رییس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی، پیگیر اقدامات صورت گرفته در این استان شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سیدمحمد کریمی روز جمعه در این تماس تلفنی، ارشادات و سفارشات لازم را به شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی جهت ارزیابی و پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن  باهدف کاهش آلام حادثه دیدگان ارایه کرد.
  دبیرکل سندیکا همچنین از پیگیریهای به هنگام مدیران عامل شرکتهای بیمه در خصوص ارزیابی خسارت فوری در حادثه زلزله آذربایجان شرقی قدردانی کرد.
  براساس این گزارش، اعضای شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی، صبح جمعه و پس از وقوع حادثه زلزله در شهرستان میانه، حاضر شده و به ارزیابی خسارات وارده پرداختند.
  لازم به ذکر است زمین لرزه‌ای به بزرگی ٥.٩ ریشتر در عمق ۲ کیلومتری زمین در ساعت ۲ بامداد روز جمعه 17 آبانماه 1398، شهر ترک در شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی را لرزاند .این زمین لرزه را  6 شهر و ۱۴۵ روستا با جمعیت ۱۲۱ هزار و ۳۰۷ نفر حس کرده‌اند.

   
  مطالب مرتبط

  دکتر کریمی پیشنهاد داد: 

بیمه مشاغل خرد به عنوان یک رشته جدید بیمه ای به رسمیت شناخته شود
  دکتر کریمی پیشنهاد داد: 

  بیمه مشاغل خرد به عنوان یک رشته جدید بیمه ای به رسمیت شناخته شود

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران پیشنهاد کرد که بیمه مشاغل خرد به عنوان یک رشته جدید بیمه ای توسط بیمه مرکزی ایجاد شود و گفت: با این کار نمایندگان بیمه می توانند، کسب و کار خود را بیمه کنند که به پایداری شرکت های بیمه بسیار کمک می کند. وقتی ما به دنبال فراهم کردن آرامش برای دیگران ...

  |

  نظرات کاربران