در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه البرز

  هیات مدیره این شرکت محسن پورکیانی، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی در هیات مدیره بیمه البرز را به عنوان مدیرعامل برگزید.

   

  این گزارش حاکی است،‌ اعضای هیات مدیره شرکت بیمه البرز همچنین مجید علی پناهی، نماینده گروه مالی ملت در این هیات مدیره را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کردند.

  بنا بر این گزارش، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز که دارای مدارک کارشناس علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه تهران است، پیش از این سمت‌هایی از جمله مدیرعامل و رییس هیات مدیره، عضو و رئیس هیت مدیره شرکت کارگزاری بورس، مدیر برنامه و بودجه، رئیس اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات، معاون امور شعب و نمایندگان داخل کشور، معاون مدیریت امور سرمایه‌گذاری‌ها، رئیس اداره کل نظارت بر امور سرمایه‌گذاری را در شرکت سهامی بیمه ایران عهده دار بوده است. عضو شورای عالی بیمه و رییس شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران، رئیس هیت مدیره انجمن کارشناسان صنعت بیمه، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی در تعدادی از کمیسیون های مشترک اقتصادی ایران با سایر کشورها از دیگر سوابق کاری محسن پورکیانی است.

  همچنین مجید علی پناهی، ‌رییس هیات مدیره شرکت بیمه البرز که دانش آموخته اقتصاد بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی و مدیریت بیمه از دانشگاه آزاد اسلامی است از سال 1377 تا کنون  به عنوان معاون و رییس شعب خرم آباد و همدان و مجتمع خدمات بیمه‌ای کریمخان زند شرکت بیمه البرز مشغول به فعالیت بوده است.
  مطالب مرتبط

  رئیس شورای عمومی سندیکا

  براساس اساسنامه داخلی سندیکای بیمه گران ایران شورای عمومی عالی ترین مرجع برای رسیدگی و اخذ تصمیم دربارۀ تمام امور سندیکاست. در ماده 10 این اساسنامه درخصوص وظایف و اختیارات شورای عمومی  آمده است: 1- اتخاذ ...

  |

  گردهمایی مدیران ارشد بیمه ایران

  گردهمایی مدیران ارشد بیمه ایران

  گردهمایی صمیمانه رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره، معاونین و مدیران ستادی بیمه ایران در باشگاه ایران زمین برگزار شد. در این نشست صمیمانه پورکیانی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، ضمن قدردانی از تلاش­های ...

  |

  نظرات کاربران