در حال بارگذاری ...
 • رئیس شورای عمومی و اعضای هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شدند

  رضایی با رای شورای عمومی بعنوان رئیس این شورا و جباری، کاردگر، بادین و بهاری فر بعنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، شورای عمومی صبح امروز با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد و طی آن در خصوص انتخاب رئیس شورای عمومی و اعضای هیئت رئیسه رای گیری بعمل آمد.
  در این نشست با توجه به اتمام دوره ماموریت محسن پورکیانی در شرکت سهامی بیمه ایران، اعضای شورای عمومی با قدردانی از زحمات وی درسندیکا، در خصوص سمت ریاست شورای عمومی تصمیم گیری کردند و دکتر محمدرضایی را بعنوان رئیس شورای عمومی انتخاب کردند.
  بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه؛ علی جباری، ابراهیم کاردگر، مسعود بادین و حجت بهاری فر بعنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و داریوش محمدی و مینا صدیق نوحی بعنوان اعضای علی البدل هیئت رئیسه  انتخابات شدند.
  همچنین هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران نیز در اولین جلسه خود دکتر سیدمحمد کریمی را بعنوان رئیس و دکتر علی جباری را به عنوان  نایب رئیس انتخاب نمود.
  لازم به ذکر است هیئت رئیسه از ارکان جدید سندیکای بیمه گران ایران است که طی اساسنامه جدید تشکیل شد و در اداره سندیکا نقش دارد. هیئت رئیسه مرکب از دبیرکل و چهار عضو اصلی و دو عضو علی البدل است. اعضای اصلی و علی البدل از بین عالی ترین مقام های اجرایی موسسات عضو، برای مدت دو سال توسط شورای عمومی انتخاب می شوند. تداوم عضویت افراد مذکور در هیئت رئیسه، مشروط به استمرار تصدی آنها در سمت مدیر عاملی یکی از موسسات عضو خواهد بود.

   
  مطالب مرتبط

  معارفه مدیرعامل جدید بیمه ایران معین

  معارفه مدیرعامل جدید بیمه ایران معین

   آئین معارفه دکترمحمدی مدیرعامل جدید بیمه ایران معین، عصر روز شنبه ۳۰ فروردین با حضور دکتر رضایی مدیرعامل و آقایان اعلایی عضو هیات مدیره و محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران و اعضای هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین در ساختمان مرکزی این شرکت در تهران برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران