در حال بارگذاری ...
 • دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران: 

  سردار سلیمانی افتخاری برای اسلام، کشور عزیزمان ایران و استان کرمان است.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و اعضای شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان، با زیارت مزار مطهر سپهبد سلیمانی، یاد و خاطره آن شهید ...

 • دکتر کریمی در مراسم معارفه خود مطرح کرد:

  امید به روزهای بهتر با همدلی و همراهی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در مراسم معارفه خود ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی اعضا، رعایت اخلاق حرفه ای و تعامل با نهادناظر جایگاه مهمترین تشکل صنفی صنعت بیمه کشور ارتقا یابد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سید محمد کریمی شامگاه شنبه در آیین تکریم و معارفه دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران  هشت سال دفاع مقدس، از اعضای شورای عمومی سندیکا بابت رای اعتمادشان تشکر نمود و بیان داشت: امیدوارم با همراهی و همدلی تمامی اعضا، تبعیت اعضا از تصمیمات متخذه در سندیکا، تمرکز روی منافع مشترک صنفی و در تعاملی سازنده با نهاد ناظر باعث افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور و در نهایت افزایش سطح رضایت و بهره مندی آحاد مردم از خدمات بیمه ای شویم.
  وی ضمن ارج نهادن خدمات دبیران کل سابق سندیکا، خاطرنشان ساخت: دبیران سابق با تمامی دشواری های و محدودیت ها، مسبب اقدامات ارزشمندی بوده اند که ادامه این مسیر تنها با رعایت اخلاق حرفه ای، استفاده از نظرات مشورتی و جلب همکاری مدیران حاضر در شورای عمومی، بویژه مدیران باتجربه حاضر در این جمع بعنوان گنجینه های صنعت بیمه، ممکن خواهد بود.
  دکتر کریمی در ادامه  با تشکر از مجموعه دست اندرکاران سندیکا به جهت برگزاری یک انتخابات بی حاشیه و در نهایت صحت و سلامت، افزود: حضور نامزدهایی با سوابق برجسته، شفافیت در روند برگزاری انتخابات، توجه و نگاه ویژه رسانه ها، حساسیت بی سابقه بدنه صنعت بیمه  به موضوع انتخاب دبیرکل  و مشارکت صددرصدی اعضا از ویژگی های بارز این انتخابات بود.
  گفتنی است مراسم تکریم و معارفه دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با حضور دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی، اعضای هیات عامل بیمه مرکزی، اعضای شورای عمومی سندیکا در محل ساختمان مرکزی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  در پایان این مراسم هدایا و لوح تقدیری به رسم یادبود به سیدمحمد علیپور دبیرکل سابق سندیکا از سوی رییس کل بیمه مرکزی، رییس شورای عمومی و دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران تقدیم شد.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران