در حال بارگذاری ...
 • دکتر سلیمانی در آیین تکریم و معارفه دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران:

  صنعت بیمه سال های موفق تری را پیش رو خواهد داشت

  انتخابات سندیکای بیمه گران ایران به عنوان یکی از دموکراتیک ترین و سالم ترین انتخابات در سطح کشور مطرح شده که وظیفه خود می‌دانم به اعضای شورای عمومی سندیکا و منتخب آن تبریک بگویم.

  دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین تکریم دبیرکل سابق سندیکای بیمه گران ایران و معارفه سید محمد کریمی، ضمن اعلام این مطلب افزود: بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران و تمامی ارکان صنعت دست به دست هم می دهند تا شرایط صنعت بیمه در مثلث پولی و مالی کشور مستحکم تر شود.
  رئیس کل بیمه مرکزی از سال‌های پیش رو به عنوان فرصتی برای توسعه و رشد صنعت بیمه در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر رشد صنعت بیمه در کشور محسوس است اما هنوز جای کار دارد و باید فرهنگ استفاده از پوشش بیمه های اختیاری را در سطح جامعه تقویت کنیم.
  وی که در جمع اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران سخن می گفت از اعتماد مردم به صنعت بیمه به عنوان بزرگترین سرمایه این صنعت یاد کرد و گفت: در کنار ضرورت این اعتماد سازی، میزان رضایتمندی مردم ارزشمندترین محصول صنعت به شمار می رود.
  رئیس شورای عالی بیمه از قانون تاسیس بیمه مرکزی و همچنین قوانین صنعت به عنوان مترقی ترین قوانین موجود یاد کرد و گفت: سندیکا جزو معدود تشکل‌های صنفی به شمار می‌رود که در قانون به آن اشاره شده و این استقلال از نشانه های هوشمندی قانونگذاران است.
  در ادامه این نشست محسن پورکیانی، رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران با ابراز خرسندی از دستاوردهای دوره فعالیت سید محمد علیپور دبیرکل سابق این سندیکا، نسبت به ضرورت تقویت اتحاد و همدلی و همچنین برنامه ریزی دقیق برای استمرار فعالیت های هدفمند سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرد.
  دبیرکل سابق سندیکای بیمه گران ایران نیز ضمن سپاس از آیین تکریم، به تشریح عملکرد دو ساله خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد که همکاران وی در دوره جدید با تکیه بر توانایی و درایت خود شرایط بهترین را برای صنعت بیمه رقم بزنند.
  در انتهای این نشست دکتر سید محمد کریمی _دبیرکل سندیکا_ از حضور پر شور و آمیخته با شعور اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران در انتخابات اخیر ابراز امتنان کرد و گفت: هدف گذاری ها باید با سرعت و جدیت بالاتری دنبال شود و جمعیتی به نام صنعت بزرگ بیمه با حمایت نهاد ناظر ضریب نفوذ بیمه را در کشور به عدد پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه نزدیک کند.
  وی دستیابی به اهداف بزرگ صنعت بیمه را در گرو جذب مشارکت تمامی ارکان نظام و مردم دانست و گفت: بهره گیری از توان نمایندگان مجلس و ایجاد وفاق در شرکت های بیمه می تواند زمینه را فراهم کند که تمامی ذینفعان صنعت بیمه به اهداف خود برسند.
  گفتنی است در این مراسم الواح تقدیر از سوی رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران به سید محمد علیپور اعطا شد و از خدمات دوساله وی در این سمت قدردانی به عمل آمد.
  مطالب مرتبط

  دکتر کریمی در مراسم معارفه خود مطرح کرد:

امید به روزهای بهتر با همدلی و همراهی
  دکتر کریمی در مراسم معارفه خود مطرح کرد:

  امید به روزهای بهتر با همدلی و همراهی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در مراسم معارفه خود ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی اعضا، رعایت اخلاق حرفه ای و تعامل با نهادناظر جایگاه مهمترین تشکل صنفی صنعت بیمه کشور ارتقا یابد.

  |

  دکترکریمی در گفتگو با دنیای اقتصاد:

اهدافم منطبق با برنامه‌های دراز مدت صنعت بیمه کشور است
  دکترکریمی در گفتگو با دنیای اقتصاد:

  اهدافم منطبق با برنامه‌های دراز مدت صنعت بیمه کشور است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران : موضع من در سندیکا مشخص است، دبیرکل و خدمتگزار تمام شرکت‌های بیمه هستم و پیشکسوتان را مانند گنجینه صنعت بیمه‌گری می‌دانم و از جوان‌ترها انتظار تلاش بیشتردارم. 

  |

  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

 اطمینان دارم در تعاملی سازنده با نهاد ناظر در ارتقای صنعت بیمه، فصلی ماندگار را رقم خواهیم زد
  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

  اطمینان دارم در تعاملی سازنده با نهاد ناظر در ارتقای صنعت بیمه، فصلی ماندگار را رقم خواهیم زد

  دکتر کریمی در نامه ای خطاب به رئیس کل بیمه مرکزی نوشت: آنچه "نماد دموکراسی حرفه ای" خواندید، به فضل خداوند و طی رقابتی توام با رعایت دوستی و احترام، در فضایی همدلانه و با حضور و مشارکتی کم نظیر شکل گرفت و بی تردید در این آزمون، نه یک گروه خاص، بلکه عموم فعالان صنعت بیمه پیروز ...

  |

  نظرات کاربران