در حال بارگذاری ...
 • مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه سینا برگزار شد

  مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه سینا با حضور مدیرکل حراست بنیاد مستضعفان، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، معاونان و مدیران ستادی بیمه سینا برگزار برگزار شد. 

  مراسم تودیع امین شیرکانی و معارفه رضا جعفری مدیرعامل جدید بیمه سینا امروز در سالن کنفرانس ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد.

  در این نشست  داوود حمزه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و ماندگار شیرکانی طی پنج سال گذشته در بیمه سینا، اظهار امیدواری کرد که دکتر رضا جعفری نیز در سمت جدید خود بتوانند آن‌گونه که شایسته است این مسیر روبه‌پیشرفت را در این شرکت ادامه دهند.

  مدیرعامل جدید بیمه سینا نیز تشکر از حسن‌اعتماد مجموعه بنیاد مستضعفان  گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت بیمه سینا، عملکرد قابل‌قبول و کارنامه درخشانی در این شرکت داشته باشم.

  جعفری که بیش از 25 سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت بیمه را دارد، پیش از این در سمت‌هایی همچون رئیس هیأت‌مدیره بیمه دانا، مشاور اتکایی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی کشور، دبیر مجمع و عضو هیات نظارت صندوق تامین خسارت‌های بدنی کشور، مشاور رئیس کل بیمه مرکزی، ریاست بیمه ایران شعبه شاهرود، ریاست ادارات مختلف فنی و عملیاتی و مالی بیمه ایران استان مازندران و مدیرکل بیمه ایران استان گلستان فعالیت کرده است.

   

   
  نظرات کاربران