در حال بارگذاری ...
 • پرداخت 1200 میلیارد ریال خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه

  از 40 هزار مورد خسارت اعلامی بیمه گذاران حادثه دیده در کرمانشاه تعداد  30 هزار  پرونده بررسی  و خسارتی معادل 1200 میلیارد ریال پرداخت شده است.

  "از 40 هزار مورد خسارت اعلامی بیمه گذاران حادثه دیده در کرمانشاه تعداد  30 هزار  پرونده بررسی  و خسارتی معادل 1200 میلیارد ریال پرداخت شده است."

  ▪️به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، براساس بررسی های شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در کرمانشاه از مجموع 40 هزار خسارت اعلامی در زلزله آبانماه گذشته،   75 درصد آن بررسی و رقمی معادل 1200 میلیارد ریال خسارت پرداخت شده است.
  بنا به اعلام شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در کرمانشاه از 20 شرکت فعال در این استان ، شرکتهای بیمه البرز و کوثر هر کدام با 270  میلیارد ریال، بیمه آرمان با 256 میلیارد ریال و بیمه ایران با 142 میلیارد ریال بیشترین میزان پرداخت خسارت را داشته اند.
  گفتنی است شرکتهای بیمه عضو سندیکای بیمه گران در طی سه ماه گذشته پس از زلزله کرمانشاه با سرعت ، دقت و بدور از حواشی رسانه ای حداکثر مساعدت ممکن را با بیمه گذاران حادثه دیده داشته و مابقی تعهدات خود را نیز در اسرع وقت انجام خواهند داد.
  مطالب مرتبط

  ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  |

  نظرات کاربران