در حال بارگذاری ...
 • واکنش دبیرکل سندیکا به اعلام مبلغ دیه

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پی اعلام مبلغ دیه ،  توجه قوه قضاییه به نظر کارشناسی صنعت بیمه را  شایسته تقدیر دانست.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سید محمد علیپور با اشاره به جلسه کارشناسی  روز یکشنبه 12 اسفند  با حضور معاون اول قوه قضائیه گفت: در جلسه ای که با حضور آقای اژه ای برگزار شد نظرات فنی و نگرانی های صنعت بیمه در خصوص افزایش غیرمتعارف نرخ دیه مطرح گردید.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ضمن تقدیر از عملکرد رییس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بیمه ایران در دفاع از منافع صنعت بیمه افزود: هماهنگی بسیار خوبی بین نمایندگان صنعت بیمه وجود داشت که نتیجه آنرا امروز شاهد بودیم و خوشحالیم از آن بابت که نظرات کارشناسی صنعت بیمه شنیده شد و تصمیمی مناسب اتخاذ شد.

  گفتنی است ظهر امروز محسنی اژه ای با اشاره به جلسه مقدماتی روز گذشته خود با حضور 15 نفر از کارشناسان ذیربط مبلغ دیه یک مرد مسلمان در سال جدید را 270 میلیون تومان برای ماه‌های غیرحرام اعلام کرد.این در حالی است که مبلغ دیه سال جاری 231 میلیون تومان برای ماههای غیر حرام بوده است.
  مطالب مرتبط

  دیه سال آینده 270 میلیون تومان اعلام شد

  دیه سال آینده 270 میلیون تومان اعلام شد

   معاون اول قوه قضاییه با اشاره به ابلاغ قیمت دیه در سال 98، گفت: دیه یک مرد مسلمان برای ماه‌های غیرحرام در سال آینده 270 میلیون تومان تعیین شد.

  |

  نظرات کاربران