در حال بارگذاری ...
 • مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد شد

  با پیشنهاد هیات مدیره و تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مهندس «مهدی مهدوی» مدیرعامل بیمه سرمد شد.

   

  به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مراسم معارفه مدیرعامل جدید این شرکت که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران برگزار شد،  مجتبی کاتب رییس هیات مدیره این شرکت ضمن تبریک به مدیرعامل جدید، جوانگرایی را در این شرکت، لازمه چابکی و سرعت عمل دانست و افزود: انتخاب مدیرعامل جدید از سوی هیات مدیره به دلیل سوابق درخشان و توانمندی های وی، صورت گرفته است.

   کاتب، با بیان اینکه مهدوی از بدو تاسیس بیمه سرمد، در این شرکت حضور داشته و جز سرمایه های شرکت محسوب می شود، اظهار داشت: با توجه به اخلاق نیک و توانمندی های مدیر عامل جدید، یقینا در آینده نزدیک شاهد موفقیت ها و دستاوردهای مضاعف شرکت بیمه سرمد در صنعت بیمه کشور خواهیم بود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح دو ساختمان جدید در شهرهای رشت و مشهد مقدس در سال 98 خبر داد و افزود: خوشبختانه در سال 97 موفق شدیم از طریق خرید ساختمان های مجهز برای تعدادی از شعب، دارایی های شرکت را افزایش دهیم.

  رییس هیات مدیره بیمه سرمد، افزود: پالایش نمایندگان و تکمیل زنجیره خدمت رسانی در سراسر کشور از اقدامات مثبتی بود که در سال 97 در حوزه شبکه فروش صورت گرفته است.

   کاتب در ادامه این مراسم، از افزایش سرمایه بیمه سرمد در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: پس از تحقق این مهم، به منظور افزایش سهم بیشتر از بازار، قبولی اتکایی در دستور کار شرکت قرار خواهد گرفت.

  در ادامه معارفه مدیرعامل جدید بیمه سرمد، سید روح الله علیپور یزدی عضو هیات مدیره، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید، ابراز امیدواری کرد: با انتخاب مدیر عامل جوان و شایسته، اتفاقات خوبی پیش روی بیمه سرمد قرار گیرد.

  وی لزوم همدلی یکایک همکاران را در همه حوزه ها، مورد توجه قرار داد و افزود: حضور مدیرعامل جدید از بدنه شرکت، انرژی مثبتی را به همکاران تزریق کرده که باید با حرکت یکپارچه و کار مضاعف، از این فرصت در افزایش ضریب بهره وری در شرکت استفاده کنیم.

  مهدی مهدوی مدیرعامل شرکت بیمه سرمد نیز در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از حسن اعتماد هیات مدیره، سهامداران و کارکنان گفت: ارتقای جایگاه بیمه سرمد در صنعت بیمه، افزایش ارزش اقتصادی و اعتبار شرکت و رقابت منطقی و قابل اعتماد از جمله اهداف کلانی است که در دستور کار شرکت بیمه سرمد قرار دارد.

  وی افزود: در سال 1398، پایدارسازی وضعیت واحدها و برنامه ریزی عملیاتی در این مسیر، رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، افزایش پرتفوی در کنار حفظ ترکیب مناسب آن، پایین نگاه داشتن ضریب خسارت، بکارگیری دقیق تر مدیریت ریسک، بهره برداری از ظرفیت ها و پتانسیل های شعب و جلب رضایت مشتریان از طریق پرداخت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

  لازم به ذکر است مهندس مهدی مهدوی، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی فن آوری اطلاعات بوده و از بدو تاسیس بیمه سرمد به عنوان معاون مدیرعامل در حوزه طرح و برنامه فعالیت داشته است.
  نظرات کاربران