در حال بارگذاری ...
 • دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران:

  وزارت بهداشت و ناجا هیچ گزارشی به صنعت بیمه نمی دهند

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران گفت: وزارت بهداشت و نیروی انتظامی با اینکه درصدی را به عنوان عوارض از بیمه شخص ثالث دریافت می کنند، اما هیچ گزارشی درباره هزینه کرد این بودجه به بیمه ها ارایه نمی کنند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدمحمد علیپور شامگاه سه شنبه در دومین گردهمایی سراسری هیات رییسه شوراهای هماهنگی استان ها که با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت های بیمه برگزار شد، خواستار جدی گرفتن بحث بیمه درمان در صنعت بیمه شد.
  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرد: باید نیروی انتظامی با مدیریت صحیح معابر و ایجاد انظباط ترافیکی از حجم خسارت های رشته بیمه شخص ثالث کم کند.
  علیپور یکی از راه های افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه را اعتمادسازی عنوان کرد تا از این طریق بتوان رشته های جدید بخصوص بیمه های عمر را نیز گسترش داد.
  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرد: حتی اگر یک شرکت کوچک در صنعت بیمه ضربه بخورد، به تمامی پیکره صنعت بیمه ضربه وارد خواهد شد.
  وی ابراز امیدواری کرد با رونق اقتصادی در کشور شاهد رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور باشیم.
  علیپور هدف از برگزاری جلسات هماهنگی استانی را ارتباط دو سویه دست اندرکاران صنعت بیمه با مسئولان داسنت و گفت: یکی از ویژگی های این نشست حضور نمایندگان صنعت بیمه از اقصی نقاط کشور است.
  وی خاطر نشان کرد: امروز شوراهای هماهنگی صنعت بیمه در استان ها که با پیگیری های استانداران و نمایندگان مجلس شکل گرفته اند و جلسات مستمری برای آسیب شناسی مشکلات و رفع آنها در سطح استانها دارند.
  علیپور تاکید کرد: برای نمونه شوراهای هماهنگی در استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله در این استان هماهنگی های خوبی برای جبران خسارت ها داشتند.
  در دومین گردهمایی هیات رییسه شوراهای هماهنگی استان های سندیکای بیمه گران ایران که عصر 27 آذرماه در تهران برگزار شد، شرکت کنندگان در سه کمیته " تنظیم ارتباطات درون و برون صنعت بیمه در استان ها"، "فنی" و "ترویج فرهنگ بیمه، اعتمادسازی و پرهیز و از رقابت غیراصولی" به بحث و تبادل نظر پرداختند.
  هرساله سندیکای بیمه گران ایران جهت بحث و تبادل نظر و استفاده از تجربیات شوراهای هماهنگی شرکتهای  بیمه در استان ها، این گردهمایی را برگزار می کند.
  مطالب مرتبط

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

  دبیرکل بالاترین مقام اجرایی سندیکا است که توسط شورای عمومی برای دو سال انتخاب می شود و وظایف خود را مطابق اساسنامه مورد عمل سندیکا و اختیارات و وظایفی را که حسب مورد توسط شورای عمومی به وی تفویض می گردد، انجام می دهد. ...

  |

  تاکید مجدد دبیرکل سندیکای بیمه گران به تدوین آیین نامه بازاریابی

  تاکید مجدد دبیرکل سندیکای بیمه گران به تدوین آیین نامه بازاریابی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با بیان اینکه متاسفانه برای بازاریاب ها هیچ آیین نامه و مقرراتی تدوین نشده است، تصریح کرد: سندیکا پیشنهاد کرده است که یک آیین نامه مستقل برای بازاریاب ها در سه شاخه مجزا، نوشته شود.

  |

  در گفت وگوی تفصیلی با ایرنا تاکید شد:

افزایش نرخ حق بیمه ها در سال آینده اجتناب ناپذیر است
  در گفت وگوی تفصیلی با ایرنا تاکید شد:

  افزایش نرخ حق بیمه ها در سال آینده اجتناب ناپذیر است

  «سیدمحمد علیپور» در گفت و گوی تفصیلی با خبرنگار اقتصادی ایرنا، از وضعیت حاکم بر بازار بیمه کشور سخن گفت و از اینکه برخلاف عرف جهانی از بیمه نامه عوارض و مالیات بر ارزش افزوده اخذ می شود، گلایه کرد.

  |

  نظرات کاربران