در حال بارگذاری ...
 • تاکید دبیرکل سندیکای بیمه گران بر تعامل بیشتر کارگروههای تخصصی با بیمه مرکزی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران با بیان اینکه در صورت لزوم نمایندگان بیمه مرکزی هم می توانند در کارگروه ها حضور یابند، اظهار داشت: برای تسریع در بررسی موضوعات مختلف ، بهتر است که با هماهنگی دبیران کارگروه ها، نمایندگان بیمه مرکزی در جلسات کارگروه ها حضور داشته باشند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سید محمد علیپور روز شنبه در جلسه شورای دبیران کارگروههای تخصصی از آمادگی ارکان عالی سندیکا برای پیگیری دستورالعمل ها، آیین نامه ها و یا قوانین پیشنهادی از سوی کارگروه های تخصصی در مجامع رسمی و قانونی از جمله مجلس شورای اسلامی و یا شورای عالی بیمه خبر داد.

  وی با تاکید براینکه بسیاری از مشکلات اساسی صنعت بیمه می تواند با همکاری میان اعضای کارگروه های مختلف که متشکل از نمایندگان شرکت های بیمه هستند، حل شود، تصریح کرد: جلسات کارگروه ها باید منظم و با حضور مدیران برگزار شده  و به شکلی ساماندهی شود که خروجی مناسبی برای شرکت های بیمه ای داشته باشند و مدیریت این مهم بر عهده دبیران کارگروههای تخصصی است..

  دبیرکل سندیکای بیمه گران  با اشاره  به اینکه سندیکا سعی دارد تمامی موضوعات فنی ابتدا در کارگروه مربوطه بررسی شود از دبیران کارگروههای تخصصی خواست تنها بر روی موارد ارجاعی شورای عمومی و کمیسیون های تخصصی اکتفا نکنند و پیشنهادات و نظرات کارشناسی خود را برای پیشرفت صنعت بیمه ارائه نمایند.

  علیپور همچنین از دبیر کارگروه تخصصی روابط عمومی خواست که در ارتباط با دیگر دبیران کارگروه ها، مواردی که قابلیت اطلاع رسانی دارند را بررسی کرده و کارگروه  روابط عمومی نسبت به انعکاس مناسب آن اقدام نماید.

  وی درباره موضوع ضمانت اجرای تصمیمات سندیکا خاطر نشان کرد: انشاءالله بزودی با اصلاح اساسنامه سندیکا این مشکل حل خواهد شد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با بیان اینکه در اواخر سال گذشته برای  معافیت مالیاتی ارزش افزوده بیمه گامهای موثری برداریم، خاطر نشان کرد: امیدواریم با هماهنگی ها و رایزنی هایی که صورت گرفته، در لایحه ارایه شده دولت برای اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، معافیت لازم مشمول فعالیت های بیمه ای گردد.

  گفتنی است در پایان این جلسه از دبیران سابق کارگروه های تخصصی سندیکا با اهدای لوحی، تقدیر بعمل آمد و احکام دبیران کارگروه های سیزده گانه نیز توسط دبیرکل اهدا گردید.
  مطالب مرتبط

  دبیرکل سندیکای بیمه گران:

شرکت های بیمه در شرایط کنونی اقتصاد کشور انضباط خود را حفظ کنند
  دبیرکل سندیکای بیمه گران:

  شرکت های بیمه در شرایط کنونی اقتصاد کشور انضباط خود را حفظ کنند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور اظهار داشت: شرکت های بیمه بخصوص در مسایلی که مشکلات زیادی را برای این صنعت ایجاد کرده، مانند گذشته انضباط خود را حفظ کنند.

  |

  دکتر امیر باقری معاون وزیر اقتصاد:

سندیکای بیمه ساختاری قوی دارد و می تواند پیشنهادات خوبی برای پیشرفت صنعت بیمه کشور داشته باشد
  دکتر امیر باقری معاون وزیر اقتصاد:

  سندیکای بیمه ساختاری قوی دارد و می تواند پیشنهادات خوبی برای پیشرفت صنعت بیمه کشور داشته باشد

  دکتر امیر باقری:وجود کمیسیون ها و کارگروه های تخصصی متشکل از مدیران و کارشناسان فنی  شرکتهای بیمه نشان می دهد سندیکای بیمه ساختاری قوی دارد و می تواند پیشنهادات خوبی برای پیشرفت صنعت بیمه داشته باشد.

  |

  توضیحات صریح دبیرکل درباره عملکرد سندیکا

  توضیحات صریح دبیرکل درباره عملکرد سندیکا

  دبیرکل سندیکای بیمه گران: حضور رسانه ها در فضای مجازی باعث خیر و بسیار مبارک است و به شفاف سازی کمک می کند. اما خبرنگاران نیز باید احساس مسئولیت کنند یعنی می توانند خوب و بد بگویند اما باید به دنبال حقایق باشند و برای حفاظت از روابط سالم و شفاف تلاش کنند.

  |

  نظرات کاربران