در حال بارگذاری ...
 • افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 97 به دنبال هماهنگی بیشتر برای جلوگیری از نرخ شکنی هستیم، گفت: در سال 96 برای رسیدگی دقیق تر به پرونده های خسارات و دیه ها جلسات هماهنگی متعددی  با مسئولین دادگستری، نیروی انتظامی و پزشکی قانونی برگزار شده است.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، علیرضا محمدی با بیان اینکه در سال 97 همایشی با هدف  ترویج فرهنگ بیمه در میان شهروندان به همت شورای هماهنگی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد، افزود: شورای هماهنگی فرصتی برای کارهای مشترک، هم افزایی و جلوگیری از هزینه های پراکنده و کم اثر است و قرار است در این همایش مقامات عالی اجرایی استان نیز حضور داشته باشند.
  براساس این گزارش شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان چهارمحال و بختیاری در سال 96 در راستای افزایش انسجام بین شرکت های بیمه استان با موضوع هم اندیشی در خصوص مشکلات مشترک، به صورت منظم تشکیل جلسه داده است و در نتیجه با افزایش هماهنگی ها در  پیگیری مطالبات و تحقق برنامه های مشترک به نسبت گذشته موفق تر عمل شده است.
  برگزاری دوره های آشنایی و تشخیصی کارشناسان بیمه ای با موضوع تصادفات رانندگی  و برگزاری  دوره های آموزشی و آشنایی با  قانون جدید بیمه شخص ثالث و آئین نامه های اجرایی آن برای افسران و کارشناسان پلیس راهور از دیگر برنامه های در دست انجام شورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری است.
  گفتنی است در استان چهارمحال و بختیاری شعب  16 شرکت بیمه فعال هستند.

   
  مطالب مرتبط

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  |

  نظرات کاربران