در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  به گزارش سندیکای بیمه گران ایران، علی وفا پیشه رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان خراسان شمالی، درباره مهمترین اقدام این شورا در سال 96 اظهار داشت: آموزش کارشناسان شرکت های بیمه در این استان برای هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات این شورا بوده است.
  وی همچنین پیگیری جهت شناسایی خسارات ساختگی و جلوگیری از کلاهبرداری متخلفان را از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه استان خراسان شمالی در سال 97 عنوان کرد.
  براساس این گزارش، این شورا توجه به آموزش های تخصصی و تشکیل حداقل یک دوره آموزشی در هر فصل، تشکیل کارگروه تخصصی در زمینه مناقصات، ارائه نرخ های فنی  به مراکز درمانی، وصول مطالبات، ایجاد وحدت رویه در اعلام نرخ ها و جلوگیری از ایجاد رقابت های ناسالم در صنعت بیمه استان را در دستور کار خود قرار دهد.
  گسترش فرهنگ بیمه در بین اقشار مختلف مردم استان از طریق برگزاری نشست ها، استفاده از رسانه ها و تعامل با دستگاههای اجرایی مربوطه، پیگیری مطالبات و خواسته های شرکتهای بیمه استان از مسئولین استانی، ایجاد تعامل سازنده و دوسویه با دستگاه قضایی استان، تعامل با پلیس راهور و نیروی انتظامی از طریق برگزاری نشستهای مشترک و جلسات آموزشی و تشکیل منظم جلسات شورا و دعوت از مسئولین استانی در جلسات شورای هماهنگی استان از دیگر برنامه های شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان خراسان شمالی عنوان شده است.
  مطالب مرتبط

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 97 به دنبال هماهنگی بیشتر برای جلوگیری از نرخ شکنی هستیم، گفت: در سال 96 برای رسیدگی دقیق تر به پرونده های خسارات و دیه ها جلسات هماهنگی متعددی  با مسئولین دادگستری، نیروی انتظامی و پزشکی قانونی ...

  |

  استان اصفهان؛ تلاش برای گسترش فرهنگ بیمه

  استان اصفهان؛ تلاش برای گسترش فرهنگ بیمه

  شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان اصفهان در سال گذشته اقدام به تشکیل کارگروه های تخصصی در سطح کارشناسان آماری، خسارت درمان، خسارت بدنی اتومبیل، رفاه کارکنان، آموزش نمایندگان برای ایجاد رویه و تعامل سازنده و ارتقای سطح تخصص، دانش و شناخت فرصت ها و تهدیدها و رسیدن به ...

  |

  نظرات کاربران