در حال بارگذاری ...
 • اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  به گزارش سندیکای بیمه گران ایران، علی وفا پیشه رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان خراسان شمالی، درباره مهمترین اقدام این شورا در سال 96 اظهار داشت: آموزش کارشناسان شرکت های بیمه در این استان برای هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات این شورا بوده است.
  وی همچنین پیگیری جهت شناسایی خسارات ساختگی و جلوگیری از کلاهبرداری متخلفان را از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه استان خراسان شمالی در سال 97 عنوان کرد.
  براساس این گزارش، این شورا توجه به آموزش های تخصصی و تشکیل حداقل یک دوره آموزشی در هر فصل، تشکیل کارگروه تخصصی در زمینه مناقصات، ارائه نرخ های فنی  به مراکز درمانی، وصول مطالبات، ایجاد وحدت رویه در اعلام نرخ ها و جلوگیری از ایجاد رقابت های ناسالم در صنعت بیمه استان را در دستور کار خود قرار دهد.
  گسترش فرهنگ بیمه در بین اقشار مختلف مردم استان از طریق برگزاری نشست ها، استفاده از رسانه ها و تعامل با دستگاههای اجرایی مربوطه، پیگیری مطالبات و خواسته های شرکتهای بیمه استان از مسئولین استانی، ایجاد تعامل سازنده و دوسویه با دستگاه قضایی استان، تعامل با پلیس راهور و نیروی انتظامی از طریق برگزاری نشستهای مشترک و جلسات آموزشی و تشکیل منظم جلسات شورا و دعوت از مسئولین استانی در جلسات شورای هماهنگی استان از دیگر برنامه های شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان خراسان شمالی عنوان شده است.
  مطالب مرتبط

  دکتر جباری:

نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است
  دکتر جباری:

  نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است

  نائب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد: یکی از ارکان مهم توسعه اقتصاد ایران کشور عزیزمان، توسعه صنعت بیمه است. بلکه یکی از ارکان توسعه همه جانبه کشور در حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز صنعت بیمه است. صنعتی که نقش چشم گیری در بهبود و ثبات اقتصاد ملی ایفا می کند در ...

  |

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  نظرات کاربران