در حال بارگذاری ...
 • دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل بیمه دانا شد 

  دکتر ابراهیم کاردگر به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید بیمه دانا منصوب شد.

  به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، هیأت مدیره بیمه دانا به اتفاق آراء دکتر ابراهیم کاردگر نماینده سهام عدالت در هیأت مدیره این شرکت را به عنوان مدیرعامل جدید بیمه دانا انتخاب کرد.
  بر اساس این گزارش در جلسه روز یکشنبه هیأت مدیره بیمه دانا که با حضور دکتر رضا جعفری رئیس هیأت مدیره، دکتر سیدمجتبی عطری عضو هیأت مدیره، اسماعیل مهدوی نیا عضو هیأت مدیره و سعید شیرزادی عضو هیأت مدیره برگزار شد، دکتر ابراهیم کاردگر نماینده  دولت در سهام عدالت در هیأت مدیره به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید بیمه دانا انتخاب و معرفی شد.

  گفتنی است؛ دکتر رضا جعفری رئیس هیأت مدیره بیمه دانا در ابتداء جلسه از زحمات دکتر بیژن صادق تقدیر کرد و پس از بررسی و اظهارنظر اعضای جلسه دکتر ابراهیم کاردگر را به اتفاق آراء به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید این شرکت معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف عالیه شرکت مسئلت کرد.
  مطالب مرتبط

  بیمه آسیا

پیام نوروزی مدیرعامل بیمه آسیا
  بیمه آسیا

  پیام نوروزی مدیرعامل بیمه آسیا

  بارالها، ترنم سعادت و سلامت یکایک بندگانت را در لحظه یا مقلب القلوب والابصار بر زبانمان جاری ساز میمنت میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) در آغازین روز های سال جدید و صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س)در روز ...

  |

  نظرات کاربران