در حال بارگذاری ...
 • آیین افتتاح ساختمان ولیعصر (عج) شرکت بیمه نوین

  رئیس کل بیمه مرکزی ج. ا. ایران اظهار داشت: شرکت بیمه نوین با برنامه‌ریزی و جهت گیری‌های درست در مسیر خوبی قرار دارد و با بهره‌گیری از نیروی انسانی جوان درکنار کارشناسان متخصص و با تجربه موفق شده تا در جایگاه روبه رشدی در صنعت بیمه قرار گیرد.

  مجید بهزادپور؛ رئیس بیمه مرکزی ج.ا. ایران در آیین افتتاح ساختمان ولیعصر(عج) شرکت بیمه نوین ضمن گرامی داشت هفته دولت، با تأکید بر توسعه کمی و کیفی صنعت بیمه، اذعان داشت که یکی از روشن‌ترین هدف‌گذاری‌ها و جهت‌گیری‌ها نسبت به صنعت بیمه را دولت سیزدهم دارد.

  وی توسعه صنعت بیمه را یکی از اصلی‌ترین هدف‌گذاری تعیین شده دولت سیزدهم برشمرد و گفت: این توسعه شاخص‌های مختلفی چه در ابعاد کمی و چه در حوزه کیفی دارد و صنعت بیمه باید در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای مناسب برای تمامی مردم و ایجاد امکان دسترسی افراد به محصولات بیمه‌ای و ارائه محصولات جدید بیمه‌ای گام بردارد.

  رئیس کل بیمه مرکزی ضمن اشاره به سه رکن صنعت مالی یعنی بورس، بانک و بیمه، افزود: صنعت بیمه باید صنعتی پیشرو و پیشران باشد و اقتصاد کشور را با خود به حرکت درآورد.

  بهزادپور، بابیان این‌که بیمه در بسیاری از کشورهای دنیا جایگاه مهمی دارد، گفت: باید جایگاه صنعت بیمه در کشور را ارتقا داد چرا که استقلال و جایگاه صنعت بیمه در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

   وی، اذعان داشت که  حرکت به سمت نوآوری و فناوری‌های نوین و ایجاد تحول دیجیتال در صنعت بیمه اجتناب ناپذیر است و با نگاه به تجربه جهانی هم می‌توان دریافت که برای توسعه باید به سمت این تحول حرکت کرد.

  رئیس کل بیمه مرکزی، عنوان کرد: در فضای صنعت بیمه بزرگی و کوچکی یک شرکت بیمه مهم نیست زیرا یک شرکت بیمه با برنامه‌ریزی و جهت‌گیری درست خود می‌تواند به جایگاه خوبی برسد.

   

  دو طرح جدید بیمه‌ای به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد

  در ادامه مراسم امروز، مدیرعامل شرکت بیمه نوین ضمن گرامی‌داشت هفته دولت اظهارداشت که همسو با سیاست‌های کلی نظام و حفظ منافع سهامداران، در سال گذشته برنامه استراتژیک سه ساله این شرکت به تصویب رسیده است.

  حسین کریم‌خان زند؛ مدیرعامل شرکت بیمه نوین با تأکید براهمیت نوآوری در شرکت‌های بیمه‌ای، گفت: در راستای نوآوری در خدمات و طراحی محصولات نوین بیمه‌ای و با توجه به نیاز جامعه، این شرکت دو طرح جدید بیمه‌ای در حوزه بیمه‌های عمر و بیمه‌های اشخاص انفرادی را به زودی روانه بازار خواهد کرد.

  وی خرده فروشی را یکی از استراتژی‌های مهم شرکت بیمه نوین برشمرد و افزود: در سال گذشته این شرکت موفق شد تا با همکاری شبکه فروش توانمند خود بیش از 60 درصد رشد در حوزه خرده فروشی را به ثبت برساند.

  مدیرعامل شرکت بیمه نوین، نیروی انسانی جوان را یکی از نقاط قوت بیمه نوین خواند و بیان کرد: آموزش و توانمند سازی مدیران، کارکنان و شبکه فروش یکی از استراتژی های مهم اجرایی در این شرکت است که استمرار و تداوم برآن همواره مورد تأکید بوده است.

   

  بیمه نوین روند پایدار و با ثباتی را طی می‌کند

  در  بخش دیگری از این مراسم، علیرضا بلگوری؛ مدیرعامل بانک اقتصاد نوین، یکی از ویژگی های شرکت بیمه نوین را وجود بدنه مدیریتی جوان  همراه با کارشناسان باتجربه عنوان کرد و افزود: این ترکیب مدیریتی توان تصمیم گیری، تصمیم سازی و برنامه ریزی استراتژیک بیمه نوین را افزایش داده و علاوه بر آن بهترین شرایط را برای بالا بردن بهره وری در این سازمان ایجاد کرده است.

  علیرضا بلگوری همچنین گفت: بانک و بیمه اساس و زیربنای خدمت به آحاد جامعه هستند و نوآوری و ایجاد خدمات مطابق با نیازهای مشتریان در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

  وی،بابیان اینکه بانک اقتصاد نوین همواره به دنبال نوآوری‌ و طراحی محصولات جدید در ارائه خدمات مالی به مشتریان است، افزود: بانک اقتصاد نوین جزو معدود بانک‌هایی است که بنگاهداری نمی کند و دربازارهایی مانند بیمه، صرافی، لیزینگ و تأمین سرمایه حضور دارد.

  مدیرعامل بانک اقتصاد نوین، بااشاره به ظرفیت های موجود در گروه مالی اقتصاد  نوین، اظهارداشت: سعی براین است که از ظرفیت‌های بانک اقتصاد نوین و میز ظرفیت‌های دیگری همچون باشگاه مشتریان  برای ارائه خدمات مشترک بانکی- بیمه‌ای بهره ببریم و در عین حال تلاش می شود تا در حوزه وثیقه و وثیقه‌گذاری از ظر فیت های هر دو مجموعه استفاده کنیم.

  وی، اذعان داشت که شرکت بیمه نوین در چند سال گذشته روند پایدار و با ثباتی را طی کرده است و با اقتدار و برنامه‌ای منسجم، پرتفوی و جریان ریسک و نقدینگی را کنترل می کند.

   

  توانمندسازی نیروی انسانی؛ ویژگی شاخص بیمه نوین

  همچنین در مراسم افتتاح ساختمان ولیعصر(عج) شرکت بیمه نوین، دبیر کل سندیکای بیمه گران نیز طی سخنانی از توانمند سازی نیروی انسانی و جانشین پروری به عنوان ویژگی‌های منحصر به فرد این شرکت نام برد.

  سید محمد کریمی همچنین گفت: ترکیب پرتفوی شرکت بیمه نوین نشان می‌دهد که این شرکت به صورت کاملا حساب شده و با بینش مدیریت ریسک، در بازار صنعت بیمه حضور دارد.

  به اعتقاد وی، شرکت بیمه نوین همراه با سایر شرکت‌های بیمه کشور  یکی از اضلاعی است که در اقتصاد ملی نقش معناداری داشته و می‌تواند پشتوانه‌ای برای فعالیت‌های اقتصادی کشور باشد.

  گفتنی است؛ صبح امروز آیین افتتاح ساختمان ولیعصر (عج) شرکت بیمه نوین در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دامن افشار، پلاک ۶۰، با حضور مجید بهزادپور؛ رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران، سیدمحمد کریمی؛ دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، علیرضا بلگوری؛ مدیرعامل بانک اقتصاد نوین، حسین کریم‌خان زند؛ مدیرعامل شرکت بیمه نوین و اعضای هیأت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد و از این پس مدیریت‌های فنی بیمه نوین در این ساختمان مستقر هستند.
  نظرات کاربران