در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • ابلاغ تعرفه های جدید دندانپزشکی

  سندیکا در اجرای وظایف قانونی خود تعرفه های دندانپزشکی سال 97 را با هماهنگی شرکت‌های بیمه، تنظیم و به شرکت‌های بیمه ابلاغ می‌کند. 

  به گزارش سندیکای بیمه گران ایران، کارگروه درمان سندیکا تعرفه های دندانپزشکی سال 97 را اعلام و سید محمد علیپور دبیرکل سندیکا آنرا به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.
  سندیکای بیمه گران ایران در این ابلاغیه تاکید کرده است که اخذ هرگوه وجه اضافی تحت عناوین مختلف از جمله کیفیت مواد، لابراتوار، دست دندان خارجی و غیره ممنوع بوده و دندانپزشک یا مرکز درمانی فقط ملزم به دریافت فرانشیز (سهم بیمار) براساس تعرفه های ابلاغی خواهد بود و پس از اتمام سقف ریالی تعیین شده برای هر بیمه شده، مرکز می بایست کل هزینه را براساس تعرفه های ذیل از بیمار دریافت کنند.
  به عبارتی مبنای پرداختی بیمار در این شرایط، تعرفه کل خدمت مربوطه می باشد. عدم دریافت فرانشیز (سهم بیمار) از سوی مرکز تخلف محسوب می شود.
  براساس این گزارش، این جدول براساس تبصره بند (5-3) از ماده (3) آیین نامه شماره (74) شورای عالی بیمه تدوین شده و در آن نرخ های 134 خدمت دندانپزشکی مصوب شده است.
  گفتنی است در تبصره این بند تاکید شده که هزینه‌های دندان‌پزشکی براساس تعرفه‌ای محاسبه و پرداخت می‌شود که سالیانه سندیکای بیمه‌گران ایران با هماهنگی شرکت‌های بیمه، تنظیم و به شرکت‌های بیمه ابلاغ می‌کند. 

   
  نظرات کاربران