در حال بارگذاری ...
 • گزارش فعالیت شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان بوشهر

  شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر در سال گذشته اقدام به تشکیل کارگروهی برای هماهنگی بین شرکت های این استان درجهت جلوگیری از نرخ شکنی کرده است.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدیحیی موسوی رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر با بیان اینکه برای جلوگیری از نرخ شکنی در این استان، جلسات ویژه ای با شرکت های بیمه برگزار شده است، گفت: برای جلوگیری از نرخ شکنی در استان بوشهر کارگروهی جهت نرخ دهی با حضور و مشارکت تمامی شرکت های بیمه فعال این استان تشکیل شده است.
  وی همچینین به تشکیل جلسات متعدد با ضابطان قضایی، پزشکی قانونی و پلیس اشاره کرده و افزود: مقرر شده که برای دفاع از حق وحقوق شرکت های بیمه جلسات متناوبی با مسئولان قضایی برگزار شود و در آن مشکلات پرونده های  بیمه ای پیگیری و حل شود.
  براساس این گزارش شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر در سال 97 برنامه ریزی نمود که نسبت به تدوین برنامه آموزشی هماهنگ برای کارشناسان و نمایندگان صنعت بیمه در استان، صدور بیمه نامه های بزرگ از طریق تشکیل کنسرسیوم و ایجاد هماهنگی بین شرکت های بیمه به منظور ارائه نرخ فنی  و شرایط فنی مناسب  اقدام کنند.
  همچنین صیانت و دفاع از حقوق صنعت  بیمه از طریق تعامل و برقراری جلسات بیشتر با مسئولان قضایی و ضابطین دادگستری، تعامل با مسئولان استانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین اقتصادی کشور برای تدوین، تصویب و اصلاح قوانین و مقررات مربوط به بیمه و فعال شدن روابط عمومی شورای هماهنگی استان به منظور شناساندن بهتر صنعت بیمه به اقشار مختلف مردم از طریق صداوسیما  و مطبوعات محلی از دیگر برنامه های شورای بوشهر در سال جاری است.
  از دیگر برنامه های اعلام شده شورای هماهنگی بیمه استان بوشهر می توان به ارائه پوشش بیمه ای مورد نیاز صنایع دریایی و دریانوردی از طریق تعامل با ادارات بنادر و دریانوردی و شیلات استان، حضور فعال شرکت های بیمه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان از طریق آموزش شبکه فروش و پیگیری به منظور ایجاد شعبه تخصصی رسیدگی به دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی اشاره کرد.
  گفتنی است در استان بوشهر 20 شرکت بیمه فعال هستند.

   
  مطالب مرتبط

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 97 به دنبال هماهنگی بیشتر برای جلوگیری از نرخ شکنی هستیم، گفت: در سال 96 برای رسیدگی دقیق تر به پرونده های خسارات و دیه ها جلسات هماهنگی متعددی  با مسئولین دادگستری، نیروی انتظامی و پزشکی قانونی ...

  |

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  |

  نظرات کاربران