در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • گزارش فعالیت شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان بوشهر

  شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر در سال گذشته اقدام به تشکیل کارگروهی برای هماهنگی بین شرکت های این استان درجهت جلوگیری از نرخ شکنی کرده است.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدیحیی موسوی رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر با بیان اینکه برای جلوگیری از نرخ شکنی در این استان، جلسات ویژه ای با شرکت های بیمه برگزار شده است، گفت: برای جلوگیری از نرخ شکنی در استان بوشهر کارگروهی جهت نرخ دهی با حضور و مشارکت تمامی شرکت های بیمه فعال این استان تشکیل شده است.
  وی همچینین به تشکیل جلسات متعدد با ضابطان قضایی، پزشکی قانونی و پلیس اشاره کرده و افزود: مقرر شده که برای دفاع از حق وحقوق شرکت های بیمه جلسات متناوبی با مسئولان قضایی برگزار شود و در آن مشکلات پرونده های  بیمه ای پیگیری و حل شود.
  براساس این گزارش شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان بوشهر در سال 97 برنامه ریزی نمود که نسبت به تدوین برنامه آموزشی هماهنگ برای کارشناسان و نمایندگان صنعت بیمه در استان، صدور بیمه نامه های بزرگ از طریق تشکیل کنسرسیوم و ایجاد هماهنگی بین شرکت های بیمه به منظور ارائه نرخ فنی  و شرایط فنی مناسب  اقدام کنند.
  همچنین صیانت و دفاع از حقوق صنعت  بیمه از طریق تعامل و برقراری جلسات بیشتر با مسئولان قضایی و ضابطین دادگستری، تعامل با مسئولان استانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین اقتصادی کشور برای تدوین، تصویب و اصلاح قوانین و مقررات مربوط به بیمه و فعال شدن روابط عمومی شورای هماهنگی استان به منظور شناساندن بهتر صنعت بیمه به اقشار مختلف مردم از طریق صداوسیما  و مطبوعات محلی از دیگر برنامه های شورای بوشهر در سال جاری است.
  از دیگر برنامه های اعلام شده شورای هماهنگی بیمه استان بوشهر می توان به ارائه پوشش بیمه ای مورد نیاز صنایع دریایی و دریانوردی از طریق تعامل با ادارات بنادر و دریانوردی و شیلات استان، حضور فعال شرکت های بیمه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان از طریق آموزش شبکه فروش و پیگیری به منظور ایجاد شعبه تخصصی رسیدگی به دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی اشاره کرد.
  گفتنی است در استان بوشهر 20 شرکت بیمه فعال هستند.

   
  مطالب مرتبط

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 97 به دنبال هماهنگی بیشتر برای جلوگیری از نرخ شکنی هستیم، گفت: در سال 96 برای رسیدگی دقیق تر به پرونده های خسارات و دیه ها جلسات هماهنگی متعددی  با مسئولین دادگستری، نیروی انتظامی و پزشکی قانونی ...

  |

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  |

  استان اصفهان؛ تلاش برای گسترش فرهنگ بیمه

  استان اصفهان؛ تلاش برای گسترش فرهنگ بیمه

  شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان اصفهان در سال گذشته اقدام به تشکیل کارگروه های تخصصی در سطح کارشناسان آماری، خسارت درمان، خسارت بدنی اتومبیل، رفاه کارکنان، آموزش نمایندگان برای ایجاد رویه و تعامل سازنده و ارتقای سطح تخصص، دانش و شناخت فرصت ها و تهدیدها و رسیدن به ...

  |

  نظرات کاربران