در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک نوروز 1402 دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

  یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ                     یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ 

             یَا مُحَوِّلَ‏ الْحَوْلِ‏ وَ الْأَحْوَالِ                    حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

   

  فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز باستانی که با پشت سر گذاشتن اعیاد خجسته شعبانیه و در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان، سبزینگی و شکوفه‌های امید و حیات بر پهنه گیتی سفره می‌گستراند و پیوند سفره سحری با سفره هفت سین و دید وبازدیدهای نوروزی با روزه داران میزبان و میهمانان روزه‌دار را رقم می‌زند. تقارن این ایام جشن و شادی با لحظات و دقایق معنوی ایام خودسازی و تهذیب نفس، نوید توفیقی است که خداوند متعال بر ما ارزانی داشته تا دیگر بار به ضیافت الهی نائل شویم و در راه سلوک معنوی به مرور اعمال و کارنامه یک ساله خویش بنشینیم و با تمسک به ذات اقدسش بخواهیم که در زمره مقربین درگاهش قرارمان دهد.

  اینک با آغاز سال جدید، صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به این مناسبت تقدیم یکایک عزیزان و به ویژه خانواده معظم و مکرم صنعت بیمه ایران ابراز داشته و بر خود واجب می‌داند از حضور مسئولانه تمامی همکاران طی سال گذشته که زمینه اجرای هرچه بهتر سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی صنعت بیمه و سندیکا در سراسر کشور و موجبات رضایتمندی بیمه‌گذاران عزیز را فراهم آوردند، کمال تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصـر(عج)، برای همگان سالی سرشار از خیر و برکت، سلامت و سعادت، سربلندی و سرور، سروری و سرافرازی آرزومندم.

  امید آنکه در سال پیش رو نیز همچنان از اهتمام ارزشمند شما در راه عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و شکوفایی و تعالی صنعت بیمه کشور برخوردار بوده تا در راه خدمتگزاری صادقانه به مردم و هم میهنان شریف ایران اسلامی همواره مؤثر واقع شویم. انشاءالله

   

  دکتر سیدمحمد کریمی

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

   




  نظرات کاربران